Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megnéznétek légyszíves az...

Megnéznétek légyszíves az étrendemet?

Figyelt kérdés

Próbáltam mindenre ügyelni. 70 kg. alapjában mezomorf alkat viszont van felesleg a hasamon, 25 éves.


Étrend:


[link]



2015. máj. 16. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nagyon kevés a zöldség és rengeteg a fehérje por engem ez a mennyiség már keményen fosatna.


Amúgy mi a célod ezzel az étrenddel?

2015. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod megoldani, hogy a második étkezésed szilárd legyen? Jobb lenne, de ha nem, akkor elmegy, viszont szerintem sok az összfehérjebevitel. Tudom, hogy ebben benne van a növényi is, de szerintem úgyis is sok, csak kidobott pénz. A zöldséget én is ajánlom, emellett muszáj lenne bevinned zsírt is. Használj lenmagolajat, ha nem vagy eleresztve akkor is legalább egy evőkanállal naponta. Ha így nézzük nem is olyan drága.
2015. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

amúgy, gondolom, hogy tömegnövelés a cél, a bazinagyadag ch-ból legalábbis erre következtetek... szerintem semmilyen céllal nem kellene majdhogynem 5gramm*testsúly chval kezdeni... + ha tömegnövelés a cél akkor elengedhetetlen legalább az 1gramm*testsúly zsír, aminek legalább az 1/3-a eszenciális zsír legyen...

ha szálkásítás a cél, akkor felejtsd is el ezt az étrendet :) bár szerintem mindenképpen felejtsd elé, mert nagyon rossz :D

a fehérje mennyiség jó mindkét célra, de nem ekkora adag kiegészítőből...

2015. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 70 kilósan eleve nem kell szálkásítani...
2015. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Zöldséget igaz, nem írtam bele az étrendbe, de minden rizses étkezésnél megeszek egy egész paradicsomot, illetve vacsoránál a cottage cheese után egy almát fedezve a szükséges rostokat.


Egyébként igen, tömegelés lenne a cél, a builderen olvastam hogy mozemorph alkatoknak 5 tskg CH-val kell kezdeni aztán nézni hogy változik a szervezet, azért lőttem be kb. 4.5-re.

2015. máj. 16. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:

attól függ, mert ha mondjuk, egy 150cm magas csaj, akkor 70kg-al kimondottan dagadt is lehet :D

nem tudunk semmi infót, csak, hogy 70kg, 25 éves, és hogy van felesleg a hasán...

2015. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ha ilyet írtak builderen, akkor már őket is megfertőzte a hülyeség.
2015. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
174 cm, 71kg, ülő munkát végző férfi vagyok, tömegelni szeretnék.
2015. máj. 16. 22:59
 9/14 A kérdező kommentje:

Builder cikk:

"Férfiaknak tömegnöveléskor nagyjából 4-5 gramm szénhidrátra van szüségük naponta testsúlykilogrammonként, nőknek pedig 2-3 grammra. "

2015. máj. 16. 23:00
 10/14 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék, hogy az ilyen cikk írója mivel magyarázná, hogy én 2gramm*testtömeg ch-n már tömegelek... eleve ez a x' gramm*tessttömeg hozzáállás egy nagy gyökérség... mondjuk kiinduló alapnak jó, ha van miből számolgatni, de jó arányokra belőtt étrenddel és kajanaplóval sokkal jobban jár az ember, mint ilyen légből kapott szorzókkal...

szóval nyugodtan indulhatsz 3*os ch-val, aztán figyelgesd magad, jobban jársz, ha lassan indul be a tömeg, mintha egyből egy hájasodással nyitsz...+ az izomképzéshez, a sejtregenerációhoz, a hormonok termelődéséhez a stb stb-hez elengedhetetlenek a megfelelő esszenciális zsírok és azt nem napi 16gramm zsírból fogod beszerezni...

2015. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!