Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek 16 éves lány...

Hogyan edzek 16 éves lány létemre?

Figyelt kérdés

164cm,48kg vagyok. Egyáltalán nem vagyok duci, nincs bajom a testemmel, de szeretnék izmosabb lenni. (has,kéz,hát,vall,fenek).

Mit tanácsoltok? Kezdjem el a kondit? Mert én ezt szeretném, de nem tudom, hogy kezdjek neki. Hova,merre,kivel,mikor,mennyiért,mit csináljak!(?)

Köszönöm előre, ha valaki ad tanácsot!

16/l



2015. máj. 17. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Töltsd le ezt a könyvet, ingyen van.

Ami még fontos: megbízható, tapasztalt ismerős, vagy pedig egy hozzáértő(sajnos kevés ilyen van) személyi edző felügyeletére mindenképpen szükség van az edzéshez az első pár hónapban, amíg meg nem tanulsz mindent. Különben vagy nem fogsz fejlődni, és elmegy a kedved, vagy pedig megsérülsz.

2015. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint bárki más, a tested már kifejlődött. Ha leírod hol laksz, akkor pedig ajánlani is tudunk edzőt szerintem.
2015. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!