Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok testépitő már 30 éve...

Sok testépitő már 30 éve kokszol, látszólag még is egészséges. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"látszólag" + orvosigárda van mögöttik és szigorú, ellenőrzött keretek között koxolnak, nem mezei "ebbő' egyet naponta, osz't jó lesz, nem baj ha néhány nap kimarad, legalább tovább elég"
2015. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nyilván, ezzel tisztában vagyok hogy előre orvosok által megtervezett kúrákat tartanak, de állandóan azt halljuk hogy a szteroidoktól egyik napról a másikra impotens leszel, meg megöli a vesédet, meg női melleid nőnek, ehhez képest megnézük egy Rich Pianát, aki legalább fel is vállalja a dolgot és nyiltan beszél róla, és nem is ma kezdte, de nem úgy néz ki, hogy bármi egészségügyi problémája lenne
2015. máj. 20. 11:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az itt kérdezők 100%-a sülthülye hozzá, egy könyvet nem olvasott el a dologról. A kapcsolati hálójuk is a dana/stana "kitudja milyen hatóanyag van benne" tablettákig terjed.


A tengeren túl megbízhatóbbak az UD források is, és az orvos is felírja neked ha hiányod van.

2015. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert a valo vilag nem a wow, ez nem ugy mukodik hogy beveszel egy merget es 27%ot esik az eleterod, aztan egy gyogyszer 18%ot viszatolt belole.
2015. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor ajánlj kapcoslódó könyveket/filmeket, én szivesen elolvasom, csak nem tudom melyik a hiteles !
2015. máj. 20. 11:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem elég ránézni pl ronnie colemanra, mennyit öregedett az elmúlt pár évben... Lehet, hogy látszólag egészséges, de egy hasonló korú ember arca nem ilyen ütemben öregszik.
2015. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Azert mert a valo vilag nem a wow, ez nem ugy mukodik hogy beveszel egy merget es 27%ot esik az eleterod, aztan egy gyogyszer 18%ot viszatolt belole." - Tényleg nem :DDDD Még a könnyem is kicsordul. Könyvet mindjárt küldöm.
2015. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a könyv évi 2 kúrától nem lehet nagy gond normális adagokkal...
2015. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=W_Lf7FhzvUk


Ezt nézd meg, vagy például a Bigger Stronger Faster dokufilmet.

2015. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, ciklizál-e, pihen-e. A teste hogy bontja a vegyületeket. Mennyit használ.
2015. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!