Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hízás utáni alkat formálás?! .

Hízás utáni alkat formálás?! .

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkezdtem egyfajta "hízó kúrát" mivel 47 kg-ra fogytam le a betegségem miatt... a kcal szintem/adagom a hízás érdekében napi 3500-4000, kb. egy hete kezdtem el intenzíven ezt a "hízó kúrát" és most járok 53 kg-nál célom pedig a a 60 kg+ lenne!

Tulajdonképpen az érdekelne miután sikerült elérnem ezt a súlyt, hogyan/mivel tudnám elérni azt, hogy ne látszódjon rajtam az a 10-15 kg, (zsír, amit felszedtem)

hanem olyan legyen a kinézetem mintha alapból ilyen lennék, remélem értitek másképp nem sikerült megfogalmaznom! :D

Lényegében annyit szeretnék, hogy 60 kg-os ként ne úgy nézzek ki mint egy jól lakott óvodás, hanem normális testfelépítésűnek vagy izmosnak?! ...


Ui: 17 éves vagyok és 178cm.


Válaszotokat/tanácsaitokat előre is köszönöm! :)



2015. máj. 25. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Edzeni kellene, már most, ami zsírba megy fel az zsírként fog látszani, ha tetszik ha nem. Hiába éred el a 60+kgt, ha jobban szeretnél kinézni ahhoz izmok kellenek, ahhoz pedig edzés és jó étrend. google: "sárga kapszula", "alapismeretek" a zsír sosem alakul át izommá
2015. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hízni izomzatban kell,vagyis a lényegi pont az edzés kimaradt.

és valószínűleg nem kell ekkora kalória plusz sem neked.

2015. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!