Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bőrtönviseltek fehérjeturmix...

A bőrtönviseltek fehérjeturmix, és étrend nélkül hogy edzik így ki magukat?

Figyelt kérdés
Sok elítéltet láttam, hatalmas kemény izmokkal, akik bazi erősek is, és székidolgozott az izmuk, de fehérjebevitel nélkül hogyan ezt nem értem! Sitten ugye nincs fehérjeturmix...

2015. máj. 26. 18:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz heti 1-2 kg-mal növelni a súlyokon akkor cseszheted. Csak úgy hopp nem ugrassz át 40 kilót. Ez nem így megy. Hiába sokszor emelsz 60 kilót, hozzáedződsz és megállsz. Akkor tudnál tovább menni, ha felraknál hozzá pár kilót még. De nem 40 kilót. Ennyit nem bírsz ugrani, csak koksszal. Egyébként nincsenek szépen kidolgozva sem. Nagy karja, melle, háta, csuklyája van mindnek, de ehhez megy egy málhás has és két vékony láb.
2015. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ha meg étrend sincs és rászedsz valami gagyi kokszot, akkor csak csöcsöd nő. Nem olyan jó az az utángyártott szemes, hogy leeddzen helyetted meg még jól is kajáljon.
2015. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Azt szogezzuk le hogy nem a feherjeturmixon mulik hogy mekkora leszel.


Akik bortonviseltek es ki vannak gyurva nem a bortonben gyurtak ki magukat hanem mondjuk bemegy valaki 120kilos disznokent 15ev edzesmulttal 2 evre, a bortonben is edz es igy megtartja a meretet, mert siman bejut a kox is, a masik meg hogy nem kell ahhoz grammra kiszamolt etrend meg minden nap csirkemell hogy valaki fejlodjon. Kaja az van bent boven, ha nem adnak eleget elveszik maset. Kell valamennyi feherje, de a tomegeleshez igazabol szenhidratot kell zabalni nem feherjet.

2015. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
igazából arra akartam kilyukadni végül, hogy nekem nincs pénzem étrendre, tehát eszem ami van, de sokat edzek.. így van értelme edzenem egyáltalán? Fehérjére futja esetleg, de ennyi. Étrendem az van amit találok kaját. Fogok tudni így is fejlődni, vagy totál felesleges edzenem? Igazbáól azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom van-e értelme edzenem, és fejlődök-e az edzés által. Mert csak akkor szeretek csinálni valamit, ha fejlődöm is általa.
2015. máj. 26. 20:14
 15/35 anonim ***** válasza:
Napi 3 kiadós kajájuk van.Étkeztető cégek versengenek azért,hogy ők kapják az államtól a megbízást a rabok ellátására.
2015. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kello feherje es annyit eszel amennyit csak birsz fogsz tudni noni. Az mas kerdes h a minoseg milyen lesz.
2015. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
De még mindig jobban fogok "kinézni" és erősebb leszek, mintha nem edzenék nem? :D
2015. máj. 26. 21:39
 18/35 anonim ***** válasza:

Kaja nélkül nincs értelme.

Zabálj sok tojást, az olcsó, laktató, és van benne minden ami kell. Kalóira, fehérje, még kis ch is.

Napi 10, az alap kajádhoz, és már talán mész is valamire.


Persze akkor is az lenne a jó ha kiszámolnád. Fehérjét meg ha veszel valami olcsót, elég jól ki lehet jönni azért.

2015. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
háát... fehérjém van elite márkájú, tehát a napi 30 g fehérje reggelente az megvan, és edzés után a 60 gramm, de ez csak turmixból. kaja viszont csak az van amit eszek. Azért valamit csak tudok fejlődni így nem?
2015. máj. 26. 21:49
 20/35 anonim ***** válasza:

"Persze akkor is jó lenne ha kiszámolnád."

Tudod mit eszel nem? Abból ki tudod számolni mennyi ment be, és még mennyit kéne bevinni, és miből. Ha más nem is de kalória+ legyen meg, akkor jön a tömeg. Nem szárazon, de legalább jön.

2015. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!