Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bőrtönviseltek fehérjeturmix...

A bőrtönviseltek fehérjeturmix, és étrend nélkül hogy edzik így ki magukat?

Figyelt kérdés
Sok elítéltet láttam, hatalmas kemény izmokkal, akik bazi erősek is, és székidolgozott az izmuk, de fehérjebevitel nélkül hogyan ezt nem értem! Sitten ugye nincs fehérjeturmix...

2015. máj. 26. 18:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nevetséges:)

Koksz sokat dob ott is. Ha valaki szar genetikával kokszol is (kaja nélkül) jobb esélyei vannak mint egy olyannak aki jó genetikával jó kajával de koksz nélkül csinálja.

Gondolj bele ha az izom az edzés során lebontódik annál aki tiszta, de annál aki kokszol ezt meg lehet állítani. Na akkor kinek könnyebb?

2015. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Azt nem is mondtuk hogy nem kell feherje csak azt hogy feherjebol kell egy minimalis mennyiseg (hogy ez mennyi azon lehet vitatkozni) aztan pedig a szenhidrattal kell jatszani, hogy jojjon a tomeg. Tehat nem kell ahhoz naponta 7x csirkemellet enni meg tejsavot inni hogy nojunk. Nem a feherjet szokas emelni ha elmarad a fejlodes vagy nehezen hizo valaki.
2015. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Fehérjéből elég 1,5 g testsúlykilogrammonként. De lehet, hogy elég 1 g is. Nem kell belelovalni magad ebbe a fehérje őrületbe. Régen se számolgatták a fehérjét és izmosak voltak. A lényeg, hogy ne parizeres kenyérrel akarj Rambo lenni.
2015. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem a cellában gyurjákki magukat ezt azért te sem gondolhatod.

ott csak szinten tartás van.meg a csomag otthonról,amit ellenőriznek,hogy nincs benne tiltott anyag.pl:étendkiegészítő nem számít annak.

2016. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy nem kell sokat enniük, mert beszűkül a gyomruk rövid időn belül, és kevés kajával ilyen "besült" izmaik lesznek (szikár), ha mellé tolnak valami szteroidot akkor lesznek "sukár" - ok.
2016. szept. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!