Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Egy ilyen test kb. hány...

Fiúk! Egy ilyen test kb. hány év kemény munkája?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi ne ocsároljátok, hogy "ez sovány","gizda", hanem arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen alkat hány év munkájával érhető el. Tegyük fel hogy az illető nem kövér, és nem csont vékony.



2015. máj. 28. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kaja rendben van kőkemények az edzések akk 0-ról indulva sztem minimum 3év naturálba
2015. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
adottsag kerdese, ha minden jolt csinalsz akkor 2-3 ev szerintem. De ez rengeteg tenyezotol fugg.
2015. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de ez szerintem a genetikától is függ. Van olyan aki egész egyszerűen nem igazán hajlamos az izmosodásra. Egyébként folyamatosan kell utána is edzeni, karbantartani is kell testet ha már eddig eljutottál.
2015. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tyler913 ***** válasza:

Aki ezt a testet legizdázza,az nagyon nincs tisztában az emberi test korlátaival,vagy csak szimplán irigy.

Egy ilyen alkatot naturálban elég nehéz elérni,jó genetikával,kemény edzéssel és pontos kajálással is jó pár év (3-5) munkája. De van,aki pl. sosem fog így kinézni.

Mivel ő színész,jó esély van rá,hogy ő sem naturálban érte el.

2015. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, de ezt már fent is kell tartani.
2015. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem sok idő kb így nézek ki tavaly november óta edzem!
2015. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!