Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy gyakorlatból megcsinálo...

Ha egy gyakorlatból megcsinálok 5X8-at, utána van értelme levenni a súlyból, és még további sorozatokat csinálni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják vetkőző sorozatnak. Akkor inkább 3x8-10 és az utolsó a vetkőző sorozat. Szerintem
2015. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt a kötelező 5*8-at felejtsétek már el. Ez csak egy ajánlott szám, hogy nagyjából úgy kéne beállítani a szériáidat, hogy ekörülire jöjjön ki.


Amúgy, ha nem fáradsz el, akkor simán csinálj. Akkor az igazi, ha már csak kisebb-nagyobb csalással tudod mozgatni a sorozat végén.

2015. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

Ha vetkőző sorozatra gondoltál,tehát hogy izombukás után visszaveszel a súlyból,és pihenés nélkül csinálsz még pár ismétlést,annak van értelme (haladó szinten).

Viszont ebben az esetben fölösleges 5 sorozat,elég bőven 3. Ha 5 sorozatot meg tudsz csinálni,akkor az első pár valójában tök fölösleges volt,kivéve ha beleszámolod az edzés elején a bemelegítő sorozatokat.


De munkasorozatból,ha rendesen koncentrálsz,bőven elég 1-3 között.

2015. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsoval maszimiallisan egyetertek.

(Elnezest kerek azoktol akiknek megeroszakoltam a szemet ezzel, de ezt a szot egy k..vatol lattam igy leirva es nem tudok betelni vele.)

2015. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!