Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok. Az normális ha...

Kezdő vagyok. Az normális ha égő érzés van a vállamba? Akkor jól edzek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint edzés közben? Vagy izomlázad van? Ezt ennyiből nem lehet megmondani, de azért vigyázz a válladra, a vállízület nagyon sérülékeny.
2015. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ízületi fájdalmat el lehet különítő az izomfájdalomtól, előbbi inkább szúró érzés, illetve rendszerint érzed a gyakorlat abbahagyása után is. Az égő érzés elvileg nem kéne, hogy gondot okozzon, a váll eléggé be tud égni. Nem feltétlenül azt jelenti, hogy jól edzel, de szerintem ettől nem kell félni.


Arra viszont nagyon kell figyelni, hogy a vállízületed ne sérüljön. Olvass a témában, nézd meg, hogy milyen gyakorlatok gyilkolják a vállat, illetve, hogy milyen pozíciókat kell kerülni.

2015. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Edzés után érzem ezt az enyhe égő érzést és izomlázat.Otthon edzek 2 literes üvegekkel :)

2015. máj. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!