Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fel evet kihagytam tudnatok...

Fel evet kihagytam tudnatok mondani egy jo edzestervet?

Figyelt kérdés
Kb kezdo halado szint kozott vagyok extrem ektomorf alkat irnatok jo, bevallt esetleg ilye testtipusra valo edzestervet? Ha lehet 4 nAosat de lehet 3 napos is. Csak hogy mit mivel kombonaljak mit mivel edzzek melyik nap. Koszi szepen

2015. máj. 28. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kihagyás után érdemes átmozgatást csinálni, nem muszáj úgy, mint egy full kezdőnek, de mindenképp óvatosan kell. Magas ismétlésszám a kulcs. Edzéstervet meg neked kell tudni, a felosztás majdnem mindegy, nyilván a láb-hát szintű dolgoknak nincs értelme, de egyébként neked kell tudnod, hogy melyik felosztás jön be NEKED. Nálam pl. váll-mell, láb, hát, kar, de most váltotok erre: mell-tricepsz, láb, váll, hát-bicepsz. Kipróbálom, hogy jobb-e... ennyi.
2015. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima átmozgató edzés, nem nagy súllyal. Teljes testet is edzhetsz, ilyenkor megy 1-1 gyakorlat izomcsoportonként és heti 3x megcsinálod egy nap pihenővel közte.
2015. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!