Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt érhetem el...

Mennyi idő alatt érhetem el ezt az alakot? (Kép)

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el aktívan sportolni. Minden hétköznap vagy minimum heti 4-szer edzőteremben vagyok egy órát és részt veszek valami csoportos órán. Arányokat tekintve:


- Heti 2-3 db - Hot Iron/CrossFit/TRX, egyéb erősítő

- Heti 1-2 db - Spinning, Aerobik, egyéb kardió

- Heti 1db - Jóga/Nyújtás


Emellett edzés után 100% Whey proteint iszom. Azt szeretném megkérdezni, hogy körülbelül mennyi idő alatt érhetem el ezt a testalkatot? A baloldali az enyém, a jobb oldali amit szeretnék. :) 170 cm vagyok és 65 kg.


[link]


További kérdéseim: a fitness teremben van lehetőségem szaunázni is - az edzés után egészséges/ jó valamire? Milyen egyéb dolgot csináljak még? Enni jórészt egészségesen étkezem.


Mint látszik nem akarok kimondottan izmos lenni, csak tónusos szép alakot szeretnék lapos hassal (eltüntetni a löttyedt combjaim :D). Ha amúgy is széles a csípőm vajon vékonyodhat a combom vagy inkább csak formásodni/erősödni fog? A mellem milyen eséllyel fog eltűnni ilyen fokú edzés mellett?


Előre is köszönöm a válaszokat :)


20/L


2015. máj. 31. 13:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Eredmény?

Az lehet 2 hét múlva is. Pl fogysz 1 centit a combodból, vagy 1 hónap múlva a karod 1 centivel nagyobb lesz.

Ez eredmény. Eredmény mindig van.

Az is eredmény ha akár 1 hónap múlva nem 20 kilóval nyomsz fekve hanem 22-vel. Ez a munkád eredménye.


Végeredményt viszont senki nem fog neked mondani hogy mikorra várható. Kezdetben gyors izmosodás/fogyás várható, de ez egyre lassul ahogy fejlődsz.

2015. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

15% testzsír alatt semmi baja nem lesz a mellednek, és a személyi edzők 95%-a leginkább semmihez nem ért.


Csináld, de mindenki más ütemben fejlődik nincs erre külön képlet. Senki nem mondja meg neked, hogy 24.2 hét alatt. Ha nem látsz magadon változást, vagy megállt a fejlődés akkor, hogy tovább menj jobban kell csinálnod a dolgokat.

Értem itt ezen a rendbe rakott étrendet, és az edzést. (A súlyzós edzés kardió edzéssel kombinálva felsőbbrendűek mint ezek a keverék dolgok amiket írtál.)


Szerintem simán elérheted egyébként, nagyom hasonló a csontozatod. A második csajon több izom és kevesebb zsír van valamennyivel, ennyi eltérést látok.

2015. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a baj veled, hogy értetlen vagy:( .


"de a kép alapján belőhető milyen az alkatom, leírtam mit sportolok és hogy átlagosan egészségesen étkezem, de nem vagyok szigorú diétán."


A kép alapján honnan tudjuk, hogy hol tapadnak az izmaid, milyen az anyagcseréd, stb. stb? Elvégre ezt értjük GENETIKA ALATT.


Az semmit nem mond el az étkezésedről, hogy "egészségesen étkezel". Mennyi kalóriát eszel? Ebből mennyi a fehérje? Mit eszel egyáltalán?

Elvégre ha valaki tudatlan a témában (nem azt mondom, hogy az vagy, de a lehetőség ott van) simán titulálhat "egészségesnek" bármit szinte.


A mozgásod nem a leghatásosabb a célhoz, de azt se tudjuk, hogy mit csinálsz mondjuk egy TRX edzésen basszus...


Te az alapokkal nem vagy tisztában az a baj. Ahhoz, hogy formásodj IZMOT kell felszedned (tudom, hogy nem akarsz "túl izmos" lenni... nyugi, koksz nélkül NEM LESZEL AZ). Ahhoz, hogy izmot szedj fel, tömegnövelő étrend kell. Kezdőként szálkásítás közben is sikerülhet, súlytartási kalórián szintén, ha elég nagy a stimulus. Valószínűsítem, nem az.


Ahhoz, hogy "vékonyodj" "löttyedtséget tüntess el", pedig zsírt kell leadnod, az pedig csak kalóriamínuszban lehetséges.

2015. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Hagyd a kérdező kész tényeket várt, csak nem ért hozzá.


Béka a képen lévő hölgyek (végeredmény) mind 15% körül vannak. Tehát cici vesztés valószínűleg lenne ha csak egy pici is.

2015. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat. Bármilyen hihetetlenül hangzik, azokkal a dolgokkal amiket mondtatok eddig is tisztában voltam. Csak reméltem hogy tudtok mondani valami átlagos időt, hogy mikortól várhatok látható eredményt. Szerintem nem volt bonyolult a kérdésem, de ha SEMMIT nem lehet rá becsülni akkor elfogadom ezt a választ is.
2015. máj. 31. 15:03
 16/44 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem volt bonyolult, de a válasz sem az: nem lehet megmondani!


Az "alap" nem rossz nálad sem, nem vagy elhízva, sportos az alkatod, de semmi garancia nincs rá, hogy elérheted valaha ezt az alkatot, elég ha kevésbé szerencsés a genetikád (és akkor a jobb oldali műmelleiről még nem beszéltünk ;), és máris nem lesz pont ilyen.


Miért úgy akarsz kinézni, mit valaki más? Próbáld meg a legtöbbet kihozni a saját testedből, amit eddig elértél az nem rossz, de bármilyen egyszerű is a kérdésed, hogy mikor leszel pont ilyen, erre nincs egzakt válasz


(ha ragaszkodsz hozzá, akkor amúgy legyen a válasz 9)

2015. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
az ideálod testzsírja 16% körül van,te pedig 25-28% körül vagy.Ha rendbe teszed az étrended,akkor heti fél kilót tudsz fogyni.Aztán ha eléred a 16-17%ot testzsírszázalékban és elkezdesz szoliba is járni,akkor majd kiderül,hogy mennyire sikerült megközelíteni a képen lévő alakot.De ilyen komolytalan hozzáállással,hogy "jórészt egészségesen eszem" nem valószínű hogy összejön,amikor az egész szinte az étrendről szól.Ha nem vagy alapból olyan mint a csaj,akkor pontosan számolnod kell a kaját.
2015. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
A hozzáállásom nem komolytalan. Zöldségben és fehérjében gazdagon étkezem a nagyjából úgy értem hogy a grammokat nem mindig tartom be, hogy miből mennyit. De alapanyag szinten csak egészséges dolgokat eszem és legtöbbször inkább kevesebbet mint kéne (ami tudom hogy testépítés szempontjából nem a legjobb, de normális kajából az én testsúlyomnak való adagokat nem bírom megenni)...
2015. máj. 31. 17:20
 19/44 anonim ***** válasza:

"Ha amúgy is széles a csípőm vajon vékonyodhat a combom vagy inkább csak formásodni/erősödni fog?"


Fuck Logic! :O

2015. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Mi a probléma utolsó?
2015. máj. 31. 18:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!