Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt érhetem el...

Mennyi idő alatt érhetem el ezt az alakot? (Kép)

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el aktívan sportolni. Minden hétköznap vagy minimum heti 4-szer edzőteremben vagyok egy órát és részt veszek valami csoportos órán. Arányokat tekintve:


- Heti 2-3 db - Hot Iron/CrossFit/TRX, egyéb erősítő

- Heti 1-2 db - Spinning, Aerobik, egyéb kardió

- Heti 1db - Jóga/Nyújtás


Emellett edzés után 100% Whey proteint iszom. Azt szeretném megkérdezni, hogy körülbelül mennyi idő alatt érhetem el ezt a testalkatot? A baloldali az enyém, a jobb oldali amit szeretnék. :) 170 cm vagyok és 65 kg.


[link]


További kérdéseim: a fitness teremben van lehetőségem szaunázni is - az edzés után egészséges/ jó valamire? Milyen egyéb dolgot csináljak még? Enni jórészt egészségesen étkezem.


Mint látszik nem akarok kimondottan izmos lenni, csak tónusos szép alakot szeretnék lapos hassal (eltüntetni a löttyedt combjaim :D). Ha amúgy is széles a csípőm vajon vékonyodhat a combom vagy inkább csak formásodni/erősödni fog? A mellem milyen eséllyel fog eltűnni ilyen fokú edzés mellett?


Előre is köszönöm a válaszokat :)


20/L


2015. máj. 31. 13:50
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Milyen összefüggésben van a kettő?!
2015. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Hát széles csípővel nem lesznek piszkafa lábaim. :D Az csak a kisfiús alkathoz jár. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Nyilván nem a kisfiús alkatú keskeny csípőjű lányoknak van nagy combjuk, hanem széles alsóféllel rendelkezőknek.
2015. máj. 31. 18:58
 23/44 anonim ***** válasza:
Attól, mert a medencéd nagy, meg széles a csípőcsontod, még lehet vékony combod. A csontozatodon nem tudsz változtatni, a zsírszövet és az izomszövet arányain viszont igen. Általában akiknek szélesebb a csípőjük azokban van jócskán endomorf adottság, és így kevesebb kajától is kalóriapluszba kerülnek amitől zsírosodnak betyármódon. Míg az általad említett kisfiús testűeknél sokkal nehezebb kalóriapluszba kerülni főleg, hogy manapság az a menő, hogy napi 1x eszel. Semmi összefüggés az általad említett dolgok között, csak egy sztereotípia részedről.
2015. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Hát körte alkathoz vékony combokat én még nem láttam de mutathatnál róla képet hogy mire gondolsz. Itt jön a már korábban említett genetika amivel nem szeretek dobálózni, mert kifogásnak érzem, de nekem ilyen az alkatom hogy lent nagyobb vagyok és ha sokat fogok edzeni sem lesz vékonyabb combom szerintem. Maximum ilyesmi:


[link]

2015. máj. 31. 22:46
 25/44 anonim ***** válasza:
Max ilyesmi aztírja:D Ez a csaj a képen valami hatszoros fitnesz modell világbajnok itt offszezonban.És a körte példád sem stimmel rá,mert ő pont arról híres,hogy szélesebb vállú és keskeny csípős.
2015. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Akkor is nagy az alsófele. :D Ne vesszünk már el a részletekben. De még mindig nem mutattál nekem széles csípős botlábú lányokat.
2015. máj. 31. 23:31
 27/44 anonim ***** válasza:

,,Ez a csaj a képen valami hatszoros fitnesz modell világbajnok''

,,Ne vesszünk már el a részletekben'' bárki lehet világbajnok ez tényleg csak részlet kérdés:D

2015. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Jó akkor ne a kérdésre válaszoljatok. :)
2015. máj. 31. 23:40
 29/44 anonim ***** válasza:

"De még mindig nem mutattál nekem széles csípős botlábú lányokat."


Nézd már a százalékokat, hogy ki ír.


[link]


Itt van. Széles csípő, és hozzátartozó nulla izmos sikló lábak. Ez nem genetika, ha szálkásító diétán vagy + aerob/cardio edzést és súlyzós edzést is csinálsz, akkor még, ha a seggedre és a combodra is megy a legtöbb felesleg, nézzenek oda láss csodát onnan is elfog tűnni a felesleg és a kevés izmod nagy része is megmarad.

Akit meg linkeltél attól ne félj, hogy hamar olyan combjaid lesznek, mert nem mindegy, hogy zsír a nagy része és attól ekkora vagy túlnyomórészt az izomtól.

Főleg, hogy ezekkel "- Heti 2-3 db - Hot Iron/CrossFit/TRX, egyéb erősítő" nem sokra mész izomépítés céljából. Még egy férfi sem lehet túl izmos naturálban, nemhogy egy nő... Normálisan leadnád a felesleget normális kajával, hogy izmod is maradjon, és adjon egy pici formát, akkor már elég vékony combod lenne. Csak tudom MINDIG a genetika. Kövérek is ezt mondják: "Nekem ilyen az alkatom, nem kérdezel kussolsz!" című sztori, közben meg nagy a lustaság.

2015. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Meg ez a körte alak duma stb, ha meg kitömöd a vállad izommal, akkor már homokóra vagy mi...? Facepalm.
2015. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!