Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt érhetem el...

Mennyi idő alatt érhetem el ezt az alakot? (Kép)

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el aktívan sportolni. Minden hétköznap vagy minimum heti 4-szer edzőteremben vagyok egy órát és részt veszek valami csoportos órán. Arányokat tekintve:


- Heti 2-3 db - Hot Iron/CrossFit/TRX, egyéb erősítő

- Heti 1-2 db - Spinning, Aerobik, egyéb kardió

- Heti 1db - Jóga/Nyújtás


Emellett edzés után 100% Whey proteint iszom. Azt szeretném megkérdezni, hogy körülbelül mennyi idő alatt érhetem el ezt a testalkatot? A baloldali az enyém, a jobb oldali amit szeretnék. :) 170 cm vagyok és 65 kg.


[link]


További kérdéseim: a fitness teremben van lehetőségem szaunázni is - az edzés után egészséges/ jó valamire? Milyen egyéb dolgot csináljak még? Enni jórészt egészségesen étkezem.


Mint látszik nem akarok kimondottan izmos lenni, csak tónusos szép alakot szeretnék lapos hassal (eltüntetni a löttyedt combjaim :D). Ha amúgy is széles a csípőm vajon vékonyodhat a combom vagy inkább csak formásodni/erősödni fog? A mellem milyen eséllyel fog eltűnni ilyen fokú edzés mellett?


Előre is köszönöm a válaszokat :)


20/L


2015. máj. 31. 13:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
14%

Soha :(

A jobb oldali photoshoppolt és genetikailag ilyen, talán a melle meg van csináltatva.

Olyan vékony mint ő soha nem leszel, mert ez genetika. Izmosabb lehetsz, vagy feszesebb bőrt elérhetsz, de ehhez tényleg csak a genetika adhat segítséget.


Edz és majd 1 év múlva meglátod hogy mennyit alakultál jó irányba.

A melled pedig diétánál 90% hogy eltűnik mert ott zsír van és zsírt fogsz veszíteni. A fitnessmodelleknek is mű melleik vannak.

2015. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem vészes a helyzet, kedves első válaszoló :D

Kitartással sokat lehet elérni, bennem se hitt annak idején senki.

24L

2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de nekem majdem egyformának tűntök. Nagyon jól nézel ki :)
2015. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Nem a helyzet vészes nem is mondtam ilyet.


Az az igazság hogy a 2. képen lévő hölgy maximum egy kicsit sportolt. Ez genetika ami neki van. Nézd meg hogy szinte semmi iszom nincs rajta (persze van de nem olyan) mégis milyen feszes a bőre.

Sokat számít a genetika, de ilyen apró lány genetika miatt lesz valaki. Akinek nem ilyen az csak hasonlót tud elérni de izmosabban.

2015. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem a fitness modellség a célom! :D Átlagos egészséges vékony-feszes testet szeretnék csak. Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 31. 14:15
 6/44 A kérdező kommentje:

Vegyük akkor alapnak őt


[link]


Rajta látszik a sport és melle is igazi. :D Ilyesmi alakra belátható időn belül mik az esélyeim?

2015. máj. 31. 14:17
 7/44 anonim ***** válasza:

Mondom hogy ez genetika....

Ez ektomorf alkat ha te endomorf vagy akkor soha.


Annyira rossz amikor már azt számolgatja valaki hogy húú már csak 30 nap és így nézek ki.

Csináld és hozd ki magadból a legjobbat. Te tudod hogy 30 nap múlva mi lesz? Nem. Akkor honnan tudjuk hogy mennyi idő alatt lehetsz ilyen?

Függ a genetikától, étrendtől, regenerációtól, pihenéstől mindentől.

2015. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
A kérdés olyanok felé irányult akik értenek hozzá... Oké, hogy sok mindentől függ, de a kép alapján belőhető milyen az alkatom, leírtam mit sportolok és hogy átlagosan egészségesen étkezem, de nem vagyok szigorú diétán. A legtöbb embernek van elérendő célja, amiért dolgozik de szeretné tudni hogy amit csinál az mikor körülbelül mikor fog eredményt hozni... De szerintem megkérdezek egy személyi edzőt a teremben talán többre megyek vele.
2015. máj. 31. 14:26
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem gyors fogyás a cél, nem a "nyárra kib*aszom magam" stílusban edzek, hosszútávú életmódváltásban vagyok. Csupán az ember motiváltabb, ha tudja hogy lesz eredménye a dolognak és én csak azt kérdeztem meg, hogy ez mikor történik meg a legtöbb ember esetében.
2015. máj. 31. 14:27
 10/44 anonim ***** válasza:

Én kérek bocsánatot hogy nincs mögöttem 10 év edzési tapasztalat csak 4. Bocs hogy nem vagyok világbajnok és ingyen osztogatok tanácsot.


Személyi edző sem fog neked semmi konkrétat mondani. Szomorú hogy 20 évesen nem látod a fától az erdőt.

Ha odamész és megkérdezed tudod mit fog mondani? ír neked egy étrendet és edzetek 1-6 hónapig és utána tud majd valamit mondani.

Senki nem fog téged kész tény elé állítani nehogy azt hidd. Lehet hogy mondják hogy ez legalább 1 év vagy 2-3 de attól függően hogy milyen a genetikád és hogy mit csinálsz elnyújthatod akár 100 évre is, sőt...

2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!