Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lenne innen felkész...

Mennyi idő lenne innen felkészülni egy Junior testépítő versenyre?

Figyelt kérdés

19/f

jelenleg: 188cm 74kg

[link]


1éve egy deszka voltam, azóta edzek és szerintem soha nem fogom abbahagyni, egyre jobban kajálok, és holnaptól elsejétöl mondhatni tökéletesen fogok kajálni, mindent ahogy elő van írva ahogy utánna néztem és étrendet megcsináltam.


Heti 4-5edzéssel, tökéletes kajával, ilyen jelenlegi testalkattal és hatalmas akaraterővel mennyi idő lenne felkészülni egy ilyen kezdő versenyre hogy persze ne az utolsó helyen végezzek?

Bármilyen tanács jól jönne.



2015. máj. 31. 17:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Én olyan 2évben gondolkozok.
2015. máj. 31. 17:43
 2/31 anonim ***** válasza:
23%

Elmentél a tescoba és felpróbáltál valami jóféle farmert és abban lefotóztad magad?

Mindezt félmeztelenül?

Szerintem kár a karaktereket pazarolni:)

2015. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

nem tök mind1 mikor és hol fotóztam?

ha olyan képet rakok fel amin otthon vagyok akkor értelmes választ kaptam volna?

2015. máj. 31. 17:57
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ide ,erre a szintre egy év volt mire eljutottál, akkor tényleg ne csináld ezt a sportot olyan komolyan, csak úgy hobbiszinten.

Bocs, de ezt még leírtam, nem akartalak elkeseríteni, de esélytelen hogy te valami jó helyen végezz, ha mindez a testalkat egy év munkája.

2015. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
nagyjából 5 év a genetikai határod tökéletes kaja mellett,és 5 év után se lenne sok esélyed mert akik versenyre indulnak azok 99%-a full koksz-os,ellenük úgy se lesz esélyed,én ezért utálom a profi testépítést ,meg a versenyzést
2015. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Így néztem ki: [link]

és minden szart ettem, csak azt amit kellett volna azt nem

szinte elsorvadtak az izmaim mert nem ettem fehérjét szénhidrátot

2015. máj. 31. 18:02
 7/31 A kérdező kommentje:
rossz képet küldtem pill
2015. máj. 31. 18:03
 8/31 A kérdező kommentje:
2015. máj. 31. 18:03
 9/31 Musclemore ***** válasza:

Tényleg nem valami jó a genetikád.

De majd2-3év múlva kiderül mi jön össze.

Az edzést semmiképp se hagyd abba, nem kötelező versenyezni.

2015. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

szerintem amennyire lehet próbálkozz nagyobb súlyokkal, inkább kevesebb ismétlés, de nagyobb súlyok


és egyél többet, baromi vékony vagy, napi 30 g cinket megpróbálhatnád, hátha segít a bőrödnek rendbe jönni


vagy te vagy a sotretes?

2015. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!