Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kreatint vegyek?

Milyen kreatint vegyek?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy sokat segít a fejlődésben a kreatin és szeretnék venni. Eddig csak fehérjét meg szőlőcukrot szedtem edzés után.
2015. máj. 31. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

olyan csúnya szó az a fehérjére,hogy szedtem

mondd inkább,hogy ittam

egyébként monohidrátot

2015. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

monohidrátot, ha nem magas a vérnyomásod, és a veséddel sincs baj, ha a kettő közül bármelyikkel baj van, akkor ne használd


ha jól emlékszem a muscle teamnél a legolcsóbb, 3290/kg, ha haver el tudja vinni neked tatabányáról, akkor nem kell kiperkálnod az 1700 Ft-os szállítást


a stillmassnál 4200/kg és hó végén szokott lenni ingyenes szállítás, csak csomagolási díjat (300 Ft) kell fizetni, máskülönben + 1100 Ft száll.



mindkettő mikronizált kreatin-monohidrát

2015. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi !


És hogy szedjem mert a stillmass oldalán azt olvastam hogy idézem: Napi ajánlott adag 80kg súlyú edző egyén esetében 4g (20kg-ként 1g)


Máshol például shop builderen meg azt írják hogy napi 20 grammot.

2015. máj. 31. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Többféleképpen szokták használni. Van aki úgy csinálja hogy 10 nap feltöltés és utána 20 napig szintentartas, szünet, és egy idő után kezdi előről, van aki a szintentartó adagot használja huzamosabb ideig.



IDÉZET:

"Neked feltöltéskor 6 napig napi 4 x 5g legyen, utána elég 2x5g is. Mehet edzés után a protein+dextrózos turmixba az egyik 5grammos adag. A többi adag kaja előtt legyen 15-20 perccel.

50g dextróz menjen edzés után. Máskor nem kell gyors ch.

A zab mennyisége egyénenként változó, a ch beviteled legyen meg 5-6g x ttkg naponta. De kb 100g zabot nyomathatnál reggel."

FORRÁS: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4318..

2015. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És személy szerint neked a stillmass-os javaslatról mi a véleményed? Vagy te melyiket javasolnád?
2015. máj. 31. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sokaktól hallottam, hogy kamu a stillmass.
2015. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben "kamu"?
2015. jún. 1. 17:28
 8/8 anonim válasza:
Na ne mondd, honnan tudod, hogy kamus? van bizonyítékod? Ha van akkor mutasd, hagy lássuk.
2015. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!