Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Először fogok konditerembe...

Először fogok konditerembe járni. Először mennyit edzek, mire figyeljek oda, milyen gépeket használjak?

Figyelt kérdés
Eddig még nem jártam, most vettem egy hónapos bérletet és nem vagyok valami edzett (eddig csak néha jártam futni meg szobabicikliztem). Mennyit ajánlott első körben egy nap edzeni, ami "ésszerű" (minden nap szeretnék járni, mert most ráérek)? Miket próbáljak ki? Kb 30 kilot szeretnék fogyni és lány vagyok, elég husis, ez nem gáz? Egyszer voltam bent körülnézni és egy nő volt ott néhány pasival, de ők teljsen jól néztek ki :/ És hogy "kell viselkedni" másokkal? Max. köszönök nekik? De mi van ha rajtam röhögnek, hogy hogy nézek ki? (bocsi, ha vannak hülye kérdéseim is, de sohasem jártam még ilyen helyre)

2015. jún. 1. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Google - alapismeretek shop.builder
2015. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapismereteket, vagy Sárga Kapszula című ebookot olvasd el, mert abban benne vannak az alapok, felesleges lenne ugyanazt leírni ide. Van benne kezdő edzésterv is, étrendek stb.


Első körben heti 3 súlyzós teljes testes edzés ésszerű, magas ismétlésszámmal, a többi napon pedig aerob edzést ajánlatos csinálni.


Ha fogyni szeretnél szálkásító diétára lesz szükséged.


Nem gáz. Egyébként nem néz ki mindenki jól az edzőteremben egyáltalán. Biztos vagyok benne, hogy nem fognak kinevetni, soha nem láttam még ilyet, szoktam látni mindenféle embert: túlsúlyosokat, idősebbeket, vannak 50 kilós gyíkbél srácok is stb. Ha bemész, köszönj, légy kedves mindenkivel, alapvetően mások is azok lesznek. Ha kisebb teremben edzel, akkor pedig nagy valószínűséggel még találsz is segítőkész emberkéket.

2015. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy vagy két alkalommal kérj meg egy személyi edzőt hogy mutogassa meg mit hogyan kell használni, hogy inkább használjon mint ártson amit csinálsz. Nem vagyok híve a személyi edző melletti folyamatos edzésnek, mert pénzkidobásnak tartom, de kezdésnél 1-2 alkalommal szerintem hasznos lehet.
2015. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!