Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek milyen az edzéstervetek?

Nektek milyen az edzéstervetek?

Figyelt kérdés

Tehát most csak nagyvonalakban kérdezném.

Mert nem tudom,hogy jól-e csinálom.

Pl. egy karedzésnél alapgyakorlatból 5 sorozatot csinálok...

általában max. 12 ismétléssel..van,ha jól bírom az edzést szinte az összes gyakorlatból 5 sorozatot csinálok..

Ez soka? Az a probléma megszoktam már és tök kevésnek érzem,ha 3 sorozatot csináélok mindenből.

pl az utolsó karedzésemből a bicepsz edzés állt:Bicepsz egyenes rúddal 5 sorozat,váltottkarú bvicepsz,5sorozat,koncentrált bicepsz 4 sorozat,scott padon picepsz 3 sorozat...nagyjából így szoktam,mer így esik jól,de szertnék azért nőni is..Tök jól sikerültg bedurrannom,de nem tudom ez használ-e,vagy visszább kéne vennem?Lehet,ha kevesebbet csinálnék,jobban nőne a karom...és ez más izomcsoportoknál jó így,vagy nem?


2015. jún. 1. 18:30
 1/5 Sowilo ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mit kéne csinálnod. Nekem ez sok lenne, de lehet, hogy neked így a jó. De az is lehet, hogy csak simán nem edzel elég intenzíven.
2015. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 munkasorozatot csinalok bicepszre, te 17et

En fejlodok, es te?

2015. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem erzel meg 3 sorozatot az egy jel hogy pici sulyokkal edzel
2015. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

egyenlőre igen fejlődöm,de ezt annak tudom,be hogy majdnem egy év kihagyás után 3 hónapja edzem megint,és úgyebár így gyorsabban visszajönnek az izmok.De nemtudom mikor kéne viszább venni...csak azért furcsállottam,mert mindenki mása teremben hamar végez az izomcsoportal a teremben...Most lehet megpróbálok,egy olyan hónapot,ahol minden izomcsoportra 3 gyakorlat és 3 sorozatot csinálok nagy súllyal.


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!!

2015. jún. 1. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb (2-3) széria és kevés (6-8) ismétlés híve vagyok. Ezt megérzem.
2015. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!