Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják hogy a szilárd...

Miért mondják hogy a szilárd úton bevitt táplálék olcsóbb mint a táplálék kiegészítő?

Figyelt kérdés

Most számoltam a kazeinnel kapcsolatban:


amig a 100% casein complexnél 9.95 ft-ba jön ki egy gramm fehérje,

addig a tesco-s cottage cheesenél 31.04 ft-ba kerül grammja.


Akkor miért mondják hogy jobban megéri a rendes kaja és csak az vegyen tápkieget akinek plussz pénze van? :)



2015. jún. 2. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
A táplálékkiegészítő nem helyettesíti a normális étkezést.
2015. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D értelmezd légyszíves amit leírtam.
2015. jún. 2. 13:35
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Az volt a kérdésed hogy a táplálékkiegészítő olcsóbb mint a normális szilárd kaja nem? Nos azért mert a szilárd kajától fejlődik a szervezeted az a VALÓDI tápanyag. A táplálékkiegészítő egy valódi baromság. Akkor se élnék vele ha pisztolyt fognának a tarkómra.
2015. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Myprotein impact whey vs. csirkemell 4 illetve 7 Ft/g-ra jön ki a fehérje ára, de nem ajánlják hoghy a napi bevétel több mitn fele tápkieg legyen.


Tehát ez csak akkor igaz ha valami drága wheyt veszel, 6000 Ft/kg és a csirkemell ára 1500 ft/kg-nál nem több (lidlben 1900 Ft/kg, bár néha 1300 Ft/kg áron is ki lehet fogni)

2015. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
kapjátok be amiért lepontoztatok
2015. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom miért mondják, szerintem teljesen ok a tápkieg használat. Csak ne tekints rá csodaszerként, meg ne erre alapozd az étkezésed. Pár turmix teljesen jól jön, praktikus és finom is.
2015. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem azert mondjak hogy szilard kajan legyen a hangsuly mert az olcsobb, hanem azert mert taplalekkiegeszitovel nem lehet teljes egeszeben helyettesiteni a taplalkozast, hiaba jonnel ki olcsobban belole.
2015. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

--gömb--


De lehet helyettesíteni. Én általában csak wpc80-nal fedezem a fehérje bevitelem, a növényit leszámítva. Semmi gond nincs belőle.

2015. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szánalmas
2015. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De azert mast is eszel wpc80-on kivul nem?
2015. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!