Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek vagy szalkasitsak?

Tömegeljek vagy szalkasitsak?

Figyelt kérdés
66 kg vagyok 177 cm alapjaraton mindenki azt mondana mennyé tömegelni... Viszont 20% a testzsírom ami kortarsaimhoz kepest rengetek több mint duplaja (16 vagyok). Csinaltattam mar tomegnovelo etrendet kajat minden be is tartom de felek abbol a 20% ból 30% is lesz. Mit tegyek?

2015. jún. 2. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elejen az edzeseket nyomd kemenyen a kajabol meg annyit amire szukseged van (napi 5x tiszta kaja csak viz stb.) de a mennyiseget ne szamok hanem erzes alapjan lod be. Mivel meg az elejen vagy a dolgoknak siman veszthetsz zsirt mikozben izmosodsz kardiot/aerobot es a sulyzos edzeseket viszont rendesen csinald es meg lesz az eredmeny. Hajra
2015. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szálkásíts.
2015. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tápkieget használsz? Szénhidrátos tápkieget csak edzés után tolj (tömegnövelőt).

Kaját úgy állítsd be, hogy egy hónap alatt 1kg-nál több súllyal ne gyarapodj, és akkor nem fogsz hízni, csak izomtömeget szedsz magadra.

Ahhoz hogy így be tudd állítani, pedig elég alaposan ki kell számold, be kell tartsd, és figyelj minden változást.

Szénhidrátból ne vigyél be NAGYON sokat 5g/ttkg nál több teljesen felesleges. Ha ennyivel még hízol, vidd le 4-re, aztán 3,5-re, 3-ra. Az alá nem érdemes szerintem menni, mert kell a feltöltés, ha intenzíven edzel. Onnantól inkább a zsírt csökkentsd 0,2g/ttkg -al


ha van még valami írj

2015. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, súlyzós edzés + sok kardió(alacsony intenzitású és intervall)
2015. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kajamba 160g feherje 290 g szenhidrat van benne naponta mg 35g zsír. Kardio edzest nem tudom hova lehetne bekoni heti 6 edzesem van 3 kondi 3 mma. Havonta megyek megnezem a testzsírt de tartok tole hogy nagyon szigoru kaja mellett is felmegy.
2015. jún. 2. 23:10
 6/7 anonim válasza:

[link]


Olvasd végig az egész oldalt alaposan. Ha konkrét kérdésed van, felteheted, de vigyázz, mert ha hülyeséget kérdezel, drugs bunny leoszt a francba :D

2015. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kardiora nincs szukseged ha megy mma
2015. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!