Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Shop. Builderen rendeltem egy...

Shop. Builderen rendeltem egy terméket személyes átvétellel, de közben jelentősen csökkent az ára. Élhetek az elállás jogával, hogy utána olcsóbban megvehessem?

Figyelt kérdés
Még nem fizettem ki.
2015. jún. 4. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha személyesen fogod kifizetni, akkor nyugodtan szólj ott nekik, nem szoktak az ilyesmin fennakadni.
2015. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy élhetsz vele, főleg mivel személyes átvét nem pedig csomagküldő, nekik nem is kerül az egész semmibe... Ha a rendelésed óta leakcióztak valamit, akkor az ő részükről lenne erősen megkérdőjelezhető, ha az eredeti áron akarnák adni neked.
2015. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Törvény szerint le kell mondanod a rendelést. Majd akció keretében újra meg kell rendelned (ha akciós áron szeretnéd)
2015. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel csökkentették?
2015. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket mielőtt mennél és mondd meg nekik, hogy közben akciós lett amit venni szeretnél. Tuti oda fogják adni az akciós áron.
2015. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!