Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Közepes szénhidrát bevitel...

Közepes szénhidrát bevitel mellett lehet szálkásitani?

Figyelt kérdés
ismerem az alap sztenderdet, hogy reggel éhgyomorra kardió, egész nap sok fehérje alacsony szénhidrát, este pedig nagy súlyos edzés, viszont hard gainer vagyok, és attól félek hogy nagyon alacsony szénhidrát mellett nagyon össze mennék. most vagyok 168 centi és 78 kiló, nem magas a testzsir százalékom, pl a vállamonszépen látszodnak az izomrostok, viszont a hasam már nő, a kockák pedig tünnek el. az érdekelne hogy mennyi szénhidrátot egyek ha el kezdek szálkásitani?

2015. jún. 4. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jön a zsír akkor sok a kaja... Nem kell szálkásítani, egyszerűen csökkents annyit a kajádon, hogy ne jöjjön a zsír...

Ha meg mindenáron szálkásítani akarsz, akkor annyi szénhidrátot egyél, amennyivel megvan a maximum 0.8-1kg súlyvesztés hetente, hogy ez mennyit jelent, azt meg csak egy jós tudná megmondani.

2015. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira tisztában vagy az "alap sztenderrel", hogy felteszed a legalapabb sztender kérdést... Szeretem az ilyeneket :D
2015. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó: nyilván nem versenyre készülök és nem 4% bf-et akarok elérni, igy nem gondolom egyértelmünek hogy muszáj lenne az az alacsony szénhidrát.
2015. jún. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!