Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő ez az elosztás?

Megfelelő ez az elosztás?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok, 62kg. Kb 5-7 kiló felesleg van rajtam, látszik is eléggé. Főleg has-mell-deréknál, tudom, nincs helyi zsírégetés, nem is így gondoltam.


Fehérje: 140g

Ch: 205g

Zsír: 50g

Kcal: 1900kcal.


Heti 4-5 edzés: Minden nap más izom csoportok átdolgozása, has pedig minden edzés végén.


A fehérje bevitelt csirke mellből, a szénhidrátot rizsből a zsírt pedig mogyoróból fedezném főként..


Viszont a rizs nekem valahogy nem fekszik annyira, tehát a szüséglet kb felét pufi rizsből vinném be, naturálból.


Kérdés:


1. Jó-e a makro tápanyagok aránya, ha hízékony alkat vagyok?


A cél ugyebár az izmosodás lenne, kidolgozott test, nem hájas :'D


Ha valaki bővebben segítene esetleg, nagyon megköszönném, akár képet is mellékelek privátban.



2015. jún. 4. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy füzetet, felírod az elejére, hogy étrend napló, kinyitod az első oldalon, felírod a dátumot, a súlyodat, az étrendedet, vársz 1-2hetet közben tartod az étrendedet, méretzkedsz, és annak függnényében v@ltoztatsz az étrendeden, hogy hogy alakult a súlyod. Nem vagyunk jósok, nem tudjuk 3számból, hogy ez így jó e neked. De összevonhatod az étrend naplót az edzés naplóval és akkor még több megközelítéssel nézheted a kajádat.
2015. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
abszolút egyetértek.
2015. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor az lenne a kérdésem, hogy a puffasztott rizst ehetem nyugodtan rendes rizs helyett?

A felszívódásra stb-re is figyelve?

2015. jún. 4. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
persze
2015. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!