Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tojást enni kifejezetten...

Tojást enni kifejezetten reggel idális, vagy ez csak amolyan szokás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondható ideálisnak is. mivel reggel (is) fontos a fehérjebevitel. És persze lehet mellé sok zöldséget is enni, tojáshoz sok minden passzol :)
2015. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értem h más fehérjeforrásoknál ideálisabb e a reggeli időpontban
2015. jún. 4. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Én este szoktam enni, tök mindegy mikor eszed.
2015. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak szokás, de úgy tudom, hogy a húsnál gyorsabban emésztődik, ezért jobb egy fokkal. A legideálisabb a tejsavófehérje, de igazából mindegy, ehetnél akár hús is reggel.
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak szokás.
2015. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én reggelire nem nagyon szeretem, mert utána szédelgek egész délelőtt, még ha kvzok is. Valahogy a vérnyomásom, vagy valami nagyon nem oké. Nem tudom mi, de nagyon kómás vagyok tőle, inkább du eszek ilyesmit.
2015. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: megjegyzem nálam a tojás = rántotta
2015. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nahát, ilyenről még nem is hallottam, biztos a tojással függ össze? nekem is van olyan hogy ha mély álomból kelek csak nagyon kevés fajta ételt és abból is nagyon keveset tudok megenni kelés utáni órában

illetve nem lehet alergia?

2015. jún. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!