Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti tudtok olyan ételrendelési...

Ti tudtok olyan ételrendelési lehetőségről, ami megfelel egy kezdő (! ) testépítő számára vidéken?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el formába hozni magam. Nagy volt bennem az elhatározás, eldöntöttem hogy mindent betartok amiről az okosok írnak. Megfelelő étrend, megfelelő edzéssel párosítva, megfelelően sok pihenéssel. Egy ideig jól is működött a dolog de aztán kezdtem belefásulni hogy folyton a konyhában gürcölök. (Egyedül lakom egy albérletben, eleve sok a tennivaló itthon) Az edzéssel semmi gondom, de a kaját elkészíteni minden napra kevés időm van három műszak mellett ahogy dolgozom. Ezt a kevés időt pedig eltölteném kellemesebb módon is, főleg így nyáron, napsütésben.

Tudom, része ez is a sportnak és nem akarok lemondani róla csak jó lenne találni egy alternatívát ami levesz a vállamról némi terhet.

Kerestem neten de nem találtam olyan oldalt ami tökéletesen megfelelt volna a célnak és vidéken is kiszállít. Ettől még persze lehet hogy megoldható csak nem találtam még rá. Ti hogyan oldjátok meg?

A kérdés másik része ha úgy tetszik, hogy ha nem "testépítőtiszta" de viszonylag korrekt kajákat eszem (csirke, hal, rizs központú) amiket úgy rendelek, így valószínűleg nem diétára alkalmasan készítenek el az mennyire húzhat vissza a fejlődésben?



2015. jún. 7. 12:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hm, ez eddig eszembe se jutott. Igazán forradalmi ötlet hogy szerezzek be egy csajt aki helyettem főz. Azt hiszem fel is lapozom a katalógust ahol főzni szerető bérelt lányok szerepelnek... ja nem :)

Most épp nincs aktuális, szóval kénytelen vagyok egyedül megoldani, de amint akad biztosíthatlak róla munkára fogom :D

Addig is viszont úgy néz ki nem fogom megúszni a dolgot

2015. jún. 7. 16:59
 12/12 anonim válasza:
Kezdő testépítő vagy, ráadásul vidéken? MIÉRT?? Nincs továbbtanulási lehetőség ott? Keress fel nagyvárosokat! Vagy inkább fejleszd az agyadat. OK, ha nem megy, akkor marad testépítés vidéken.
2015. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!