Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi tortenik ha tul sok feherje...

Mi tortenik ha tul sok feherjeturmixot iszok?

Figyelt kérdés

3 ev utan ujra elkezdtem a testepitest.

Regen hobbykent csinaltam volt, hogy minden nap napi 2 orat az edzoterembe voltam es emeltem a" vasakat".

Most mar kicsit komolyabban szeretnem csinalni, mert a harom ev alatt mig nem edzettem eleg sok izmot veszitettem es zsirt szereztem.

Mar ket hete csak csirkemellen, rizsen, feherjeporon, multivitaminon es vizen elek semmi mason.

A napi programom igy nez ki:

Reggeli csirkemell rizs (amennyi jol esik), 30g whey protein es egy kapszula daily one plus vitamin

Ebed csirke rizs

Edzes, rogton utana 60g feherjeturmix aztan csirke, rizs es vitamin

Pihenes.

A whey protein dobozan napi 30g ajanlanak, de egy baratom ramdumalta, hogy szedjek tobbet.

En regen mikor edzettem nem szedtem ilyesmiket csak edesanyam napi fosztjet, ezert vagyok most tanacstalan ezekkel a kigeszitokkel kapcsolatban.



2015. jún. 8. 03:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne, semmi!
2015. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A sok fehérje is felviszi az inzulinszintedet.


Illetve a májadnak nagyobb mennyiségű nitrogénvegyületet kell kiválasztania.. olvass utána az urea ciklusnak.


Értelmetlen fölöslegesen nagy mennyiségben fehérjét enni, bár nyilván finom, szeretjük. Testépítéshez meg azért jól jön 2-3g/ ZSÍRMENTES ttkg.


Mennyi az össz. fehérje beviteled? Kiegészítőt most sem kell enned, sima hússal is be lehet vinni elég vagy fölöslegesen sok fehérjét.

2015. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Befosol
2015. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Light-os hasmenés
2015. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még olvasgassa témában. Ez nem étrend. Olyan luxus dolgokat, mint pl. zsír, nem is viszel be...
2015. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elvileg hosszútávon a túl sok fehérje tönkreteszi a beleidet
2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zöldség,vagy a rost szavak jelentenek neked valamit?
2015. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!