Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feszesíteni, szálkásítani...

Feszesíteni, szálkásítani szeretnék! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
168cm, 53kg vagyok, 16 éves. Hízni/fogyni nem szeretnék, csak, hogy feszesebb legyen a testem. Mert az utóbbi egy évben nem nagyon sportoltam (egészségügyi okok miatt) de most itt a nyár úgyis, és szeretnék belevágni. Szóval a cél nem a tömegnövelés, vagy ilyesmi, egyszerűen csak feszesítenék, formásodnák. Mit kell ehhez tennem? Heti 3-4x eljárok futni egy órát, az jó? És mondjuk mellette még biciklizhetnék is, ha nagyon meleg van itthon is, mert van szobabiciklink. Ez így jó lenne? Tudom, hogy mellette az étkezésre is oda kell figyelni, de az annyira nem rajtam múlik. Reggelire általába zabkását eszek gyümölcsökkel, ebédre amit anya főz (nagyon változatos- hús,tészták, főzelékek- minden félét szokott) vacsira pedig szendvicset sok zöldséggel (teljes kiörlésű kenyérből) de persze napközbe azért beszokott csúszni 1 csoki vagy egy kis keksz.. Az baj? Ezeket most hagyjam el? Bár itt a nyár, ilyen melegbe általába inkább a gyümölcsöket eszem, vagy fagyit. Szóval ennyi mozgás elegendő, hogy formásodjak kicsit?
2015. jún. 10. 07:16
 1/3 nerd11 ***** válasza:

Szia!

Jó. Jó. Baj. Igen. Igen.

2015. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sak nekem van elegem az itt a nyár uh szeretnék formásodni a strandra, de ehhez se fogyni se izmosodni, szóval a formásodás minden módját szeretném kerülni, de azért jó lenne formásodni, csak nem akarok magamon semmit formálni, mert nem akarok fogyni vagy ozmosodni csak formásodni jellegű kérdésekből?
2015. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a csokikáról le kell mondani. A fagyikáról is. A főzelékről is. Étrend kell mert azon múlik.
2015. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!