Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vérbőség koksznál?

Vérbőség koksznál?

Figyelt kérdés

Üdv

Ha nagyobb vérbőséget okoz a koksz, akkor több táplálékot tud felhasználni a szervezet ? Vagyis beépíteni ? Gyorsabb növekedés ?


2015. jún. 10. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

az androgén receptorok általi kötődés után alakul ki a vérbőség.

ezt úgy érik el az androgén hatású szerek, hogy a tesztoszteron és módosított vegyületei által a sejtek nagyobb mennyiségű vasat és oxigént képesek felvenni, ami ténylegesen megnöveli az adott érhálózatban a vérmennyiséget.

ez okoz később magas vérnyomást.

de ez nem keverhető össze az aromatizálódó készítmények által okozott vérbőséggel, ami nem sejtoxidációs reakciót indít el, hanem magának a vérnek a folyadékmennyiségét növeli(a vérnek is egy része víz).

így a visszatartott víz egy része az érhálózatba kerül.

az első verziónál van az, amikor edzés közben bedurran az izom, és olyan érhálózat van a testen, mintha egy elektromos elosztódobozt nézegetnél.

a másik verziónál van az amikor megdagad egy edzett izom, de a megnövekedett vérmennyiség miatt kialakul a szteroid pumpa jelenség, de a bőr szöveteiben visszatartott víz miatt az nem fog annyira látszódni.

amúgy béla voltam:)

hobbigyúrós , natúr vonalat erősítem, ezt csak úgy mondták a haverok edzés közben.

147kg, 197 cm, kar reggel, hidegen 54cm

2015. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Béla nem lehetsz, ő már nem válaszol itt. És csak 40 körüli karja volt.
2015. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

volt itt több béla is.

én is az vagyok.

gyakori egy név ez a gyúrósok között is:)

de ahogy mondom, tényleg natúr vagyok, csak hallok dolgokat itt ott:)

2015. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Oké, én is naturál vagyok, csak favágó. Gyúrni unalomból szoktam.


Üdv, Sanyi a favágó

2015. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!