Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudom kiszámolni, hogy...

Hogy tudom kiszámolni, hogy edzés után pontosan mennyi szénhidrátot és fehérjét vigyek be?

Figyelt kérdés
Fehérje és szénhidrát alatt itt most elsősorban gyorsan felszívódó étrendkiegészítőkre gondolok. Egyébként futni (20perctől 2 óráig), cross-trainingre járok, de néha súlyzós edzés is van. A célom pedig elsősorban az, hogy a testzsír csökkenjen, de az izomzatból semmiképpen ne veszítsek, persze jó lenne ha abból is ragadna rám, de zsírvesztés mellett ez gondolom nem egyszerű. 29f

2015. jún. 10. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0,5 g\ tskg kell mindegyikből.
2015. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem függ az edzés intenzitásától idejétől ilyesmi? Úgy értem, ha monjuk elmegyek 40 perc futásra az nem ugyanaz mint 90 perc cross training és nem ugyanaz mint egy óra intenzív súlyzós edzés.
2015. jún. 11. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!