Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy csinos legyek?

Mit tegyek hogy csinos legyek?

Figyelt kérdés

Egy 174 cm magas 66,1kg súlyú lány vagyok (17 éves).Régebben még általános iskolában nagyon kis vékony voltam most megerősödtem ami nem is lenne baj csak én szeretnék csinos lenni úgy hogy legyen fenekem nagy izomból de nem tudom lehet-e nekem ilyet pl:

mint a linken mivel magas vagyok [link]

v ilyen: [link]

és ilyen combokat szeretnék.Lehet nekem ilyen?Milyen gyakorlatokat kellene végeznem?Nem befolyásolja ezt a folyamatot hogy magas vagyok?Segitségeket kérek


2015. jún. 11. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem magadról teszel képet???
2015. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Simán lehet :) ha megteheted akkor menj el szerintem kondi terembe,mellette pedig figyel oda mikor mit eszel! Ha viszont nem teheted meg akkor is sokat mozogj és mellette tornázz! A torna is nagyon szep formát csinál....ha meg oda figyelsz a kajára, akkor még jobb lesz...
2015. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendes étrend és edzés.
2015. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinos az öltözködésedtől, stílusodtól, sminkelési szokásaidtól leszel, nem attól, hogy fitness modell segged van.
2015. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ba'hatod a csinos öltözködést, meg sminket, ha nem áll rajtad sehogy az a bizonyos ruha.

Kérdező: súlyzós edzés+kardió+megfelelő étrend.(többet nem lehet tanácsolni jelenleg, hiszen nem látjuk, hogy most milyen a tested)

2015. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és jó a célod! Az előttem válaszoló leírta mit érdemes csinálnod.
2015. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

itt vannak képeim

2015. jún. 11. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztába kell lenni az alapokkal!

De ez egy hosszú téma!

Olvasd el ezt:

[link]

Ha a reklám jön be frissítsd az oldalt!

Az egészet olvasd el na csak azt amit úgy gondolod hogy neked kell mert akkor nem fog összeállni dologról a kép!

2015. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt ez a kiscsaj még hasonlít is rád,nézd meg miket eszik hogyan edz- [link]
2015. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!