Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a tömegnöv...

Mit gondoltok erről a tömegnövelő étrendről?

Figyelt kérdés

Fiú, 74 kg, 175 cm vagyok.


[link]


Ill. még egy kérdés: Ez a zselatin mennyiben különbözik a boltban megvásárolható változattól?


[link]



2015. jún. 6. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom a boltiból van-e nagyobb kiszerelés és nem csak kis tasakokban, de szerintem az drágábbra jön ki. Ezenkívül más is lehet benne, pl. most megnézve az Oetker-esben citromsav. Ezt még nem is láttam a Stillmassnál :) Hogyhogy ők nem marhafehérjeként árulják? :D
2015. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első ránézésre jónak tűnik az étrend. Reggelire a tojás kicsit karcsúnak tűnik, de ja. Remélem tudod, hogy a lenmagolajat nem szabad hőkezelni.


Zselatinról: abban különbözik, hogy olcsóbb, de ennél lehet még olcsóbban is venni. Írd be google-be "zselatin 1kg".

2015. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az külön menne, csak egy azon időpontban.
2015. jún. 6. 22:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint a lenmagolaj. Talán még hozzáteszek 1-2 tojásfehérjét.
2015. jún. 6. 22:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, megnéztem a mennyiségeket is. A szénhidrát szerintem sok lesz. Én kevesebbel kezdenék, és akkor mennék fel ennyire, ha nem fejlődök.
2015. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Banánt edzés után edd ne este, és kicsit vegyél vissza a szénhidrátból és emeld meg a lenmagolajat.
2015. jún. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Este miért nem jó a banán?
2015. jún. 7. 08:49
 8/12 A kérdező kommentje:
A ti étrendetek hogyan néz ki? :)
2015. jún. 7. 09:16
 9/12 anonim ***** válasza:

100g zabpehely + 4-5 tojás (ebből 2 sárgája)

300g rizs + 500g csirkemell, ezt 4-5 részletben eszem meg, mellé sok zöldség, nem számolom

Kb. 2 evőkanál lenmagolaj

Meg kókuszzsír sütéshez, azt sem számolom, de az is kalória végül is


Most csak ennyi, visszább vettem a ch-t, mert úgy éreztem, hogy zsírosodok, ez se mindig ennyi, szoktam változtatni, most ezzel próbálkozok és megnézem mi lesz. De igazából meg kéne emelni a zsírt, csak nem nagyon van pénzem, az azért költségesebb, mint a rizst enni tonna számra. Illetve jelenleg fehérjére se tudok költeni, de ha van, szoktam inni tejsavóproteint, reggel zabbal, vagy edzés után. Néha túró, de azt sem erőltetem.

2015. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és ezek mellé használok multivitamint, aszkorbinsavat, és használok én is zselatint. Simán feloldom, rakok bele aromát és édesítőt és kész is a gumicukor. :)
2015. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!