Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta 50 fekvőtámaszt...

Naponta 50 fekvőtámaszt csinálok, kb mennyi idő ameddig meglátszik valami?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy izmos alkat inkább soványabb,de szeretném ha erősödnék,ha kell többet is csinálok,csak minnél hamarabb látszódjon..

2015. jún. 14. 21:58
 1/7 anonim válasza:
Én is napi 50-et csinaltam. Bevált. Megizmosodott a hát és a mellizmom. A mellizom es a tricepsz fejlődött legjobban. (1-2 hónap)
2015. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :) Amúgy az miért van,hogy simán le nyomom az 50-et minden gond nélkül de a húzodzkodás nem megy..alig megy max 5 azis kegyetlen rosszul..
2015. jún. 14. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak fekvőtámasztól nem kell csodát várni. Minimális lesz a változás.
2015. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A genetikádtól függ. Ha olyan szerencsés vagy, akkor szinte bármilyen testmozgás meglátszik rajtad, akkor ez is meg fog. Meg az úszás is, meg a teniszezés is meglátszana, sőt, még a futástól is izmosodna a lábad.


Ha viszont nem így van, el kell olvasnod két könyvet:

- building the gymnastic body

- you are your own gym

/a fegyencedzést messze kerüld el/

2015. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán azért megy kevésbe a húzodzkodás, mert más izmot használsz húzodzkdáshoz mint fekvőtámaszhoz?:
2015. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinalj 4x50et plusz hasizom guggolas es huzodszkodas, am nekem nagyon bejott, persze csak kezdesnek de lesz eredmeny meglasd
2015. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

# 6 legyél már vele korrekt, és írd végig a mondatot. Lesz eredmény, HA olyan a genetikája. Ha nem, akkor meg tök fölöslegesen fekvőzik, hiába "csak kezdés". 15 évesen ugyanígy edzettem, fél év múlva már 100 fölött volt a max ismétlésem, az izomzatom viszont egyetlen grammot sem nőtt. Osztálytársam is ugyanezt csinálta, ő a korához képest elég rendesen ki volt pattintva. Különbség: genetika.


Ajánlottam neki két könyvet, amikkel biztosan tud fejlődni adottságoktól függetlenül, mert értelmes, összeszedett edzéstervet írnak le. Erre te ideböfögöd, hogy "csináljad csak a hülyeséget, meglásd jó lesz az, mer' nekem is jó vót". Őszintén, ez mire jó?

2015. jún. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!