Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Has háj eltüntetése?

Has háj eltüntetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám a következő: van egy kis felesleg a hasamon és szeretném eltuntetni és izmos hasat. TUDOM, hogy a hasizomgyakorlatoktól nem fog a pocak lemenni. De attol tartok hogy ha kemeny zsiregető tornát végeznék akkor mindenhonnan fogynék amit nem akarok mert igy is vékony vagyok. 161 cm 51kg. Valaki valami hasznos tanácsot tud adni ezzel kapcsolatban? Legyszi a buta hozzászólásokat hagyjátok.... Köszi. 23\L
2015. jún. 16. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Buta
2015. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan hozzászólni mellőzd a kérdést. Nekem segítség kell egy hozzá értőtől nem pedig a szánalmas emberek kommentjei akik unatkoznak és konnyebb a lelkuknek ha fikázhatnak valakit csak hogy deldobhassák nyamvadt életüket....
2015. jún. 16. 07:41
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Buta
2015. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel nincs célzott fogyás, így el kell döntened, hogy vagy fogysz mindenhonnan és ezzel párhuzamosan a hasadról is vagy nem fogysz egyáltalán sehonnan. Ha a végén túl vékonynak éreznéd magad akkor vagy visszhaízol vagy megpróbálsz a zsír helyére izmot felszedni, amitől jobb lesz az alakod, nem lesz háj a hasadnál és nádszálvékony sem leszel.
2015. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szóval előbb zsírégetés mindenhonnan utána izomnövelés
2015. jún. 16. 08:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz zsírégető tornát végezni, mivel nincs ilyen. Szálkásító étrend van, az étrend hatására fogsz fpgyni, vagy hízni, nem a tornától.
2015. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaján múlik, hogy zsírt égetsz-e, nem a mozgásformán. Bő fél év alatt úgy adtam le 10 kilót, hogy az edzés ugyanolyan súlyzós edzés volt, mint tömegnöveléskor. Nem kezdtem el nagyobb ismétlésszámokat alkalmazni, zumbázni, flabelosozni és egyebet sem :D kemény súlyzós edzések voltak ugyanúgy. Még az étkezések száma sem csökkent (5-6/nap), csak annyi, hogy kevesebb volt a "szemét" kaja, és semmi tészta, péksütemény, kevesebb szénhidrát, főleg este felé, akkor már csak fehérje és zöldség.
2015. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az étrenden múlik minden. Kalória mínuszba kell kerülni, hogy fogyj. És aerob edzést végezz, az segíti legjobban a zsír égetését.
2015. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És főleg milyen ételeket ajánlotok?
2015. jún. 16. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert

2015. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!