Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért nem érzem a hátam?

Mért nem érzem a hátam?

Figyelt kérdés

Sosem éreztem még a hátam edzés közben. Akárkit odahívok, hogy nézze meg a gyakorlat közben, azt mondja, hogy hátból csinálom és ha megfogja érzi, hogy dolgozi és szabályosan csinálom, de közbe meg én nem érzek semmit, Ha magas ismétlésszámmal csinálom akkor se.

Minden hátedzésem arra megy el, hogy próbálgatom hátha...

Ennyire nincs még az agy-izom kapcsolat?



2015. jún. 17. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Lehet ha nem erre basznad el az idot hamem arra fokuszalnal hogy erospdj akkor fejlodnel is
2015. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nincs agy-izom kapcsolat. Bizony, ez van. Azt próbáld meg, hogy feszítsd a hátad a gyakorlat közben. Hiába húzgálod te a súlyt evezésnél a hátad dolgozni fog, de előfordulhat simán, hogy nem érzed, mert mondjuk a munka 70%-át átveszi a vállad meg a bicepszed. Szóval feszíts rá. Akár nap közben is. Gyakorlat közben is feszíts, ne légy ernyedt, de nem kell besz#rni se.
2015. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De alapból nemtudom befeszíteni se
2015. jún. 17. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még csak széls hátizom kezdeményed van. Majd 3-6 hónap után lesz valamicske amit befeszíhetsz.
2015. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!