Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon visszafejlődök, ha 2...

Nagyon visszafejlődök, ha 2 hét edzés kimarad szálkásítás alatt?

Figyelt kérdés
Sérülés miatt ki kellett hagynom 2 hetet, ezalatt volt csaló étkezés is, de a napi fehérjemennyiséget végig tartottam 2 nap kivételével. Nagyon visszafejlődhettem? Elvileg ha tartom a fehérjemennyiséget nem épülhet le az izom. Most hogy felépültem folytathatom tovább a szálkásítást, vagy újra tömegelnem kéne?
2015. jún. 18. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Két hét alatt semennyit se fejlődtél vissza nyugi! Max az izomtónus csökkenhet kucsit. Szálkásíts tovább!
2015. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi van ha nem porozol, akkor leeresztesz?



Traktoros Nándor, kocsmakirály

2015. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogyha megvan a fehérje mennyiség akkor is visszafejlődsz, hogyha nem kapnak az izmok valamiféle edzést.. két hét alatt komoly tömeg nem veszhetett el
2015. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem de én azért szoktam érezni visszaesést. Menjen 1-2 hétig szintentarto kaloria es teljestest edzes, majd utana folytasd a szalkasitast
2015. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!