Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Street Workoout egyesíthető...

A Street Workoout egyesíthető a Testépítéssel?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, mert igazából a testépítést mér féléve csinálom de kb ugyan annyira szeretem a street workoutot.

(amit még nem kezdtem el). Szóval most össze vagyok zavarodva, hogy most mit csináljak?

Street workout vagy testépítés(az szintén naturál!)

A street workoutál meg nem is tudok semmit hogy milyen edzésterveket kell csinálni hogyan kell összerekni...

ÖSSZE VAGYOK ZAVARODVAA



2015. jún. 18. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csinálni, sőt, szerintem a legtöbben végeznek súlyzós edzést is.
2015. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan rakjam össze az edzésterveket?
2015. jún. 18. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
2 Street workout, 2 súlyzós edzés. A súlyzós mondjuk alsó és felső test, a Street meg toló-húzó gyakorlatok alapján lábat is belevéve.
2015. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme a "sztrít vörkáutnak".


Főleg nem testépítés mellett. Viszont írtad, hogy szereted, szóval nyilván nem "áldásos hatásai" miatt művelnéd.


Egyébként véleményem szerint erősen bezavarna a testépítésből való regenerációdba, mivel nyilván csak pihenőnapokon lenne időd csinálni.


Az alapvetően saját testsúlyos gyakorlatokat (pl. tolódzkodás, húzódzkodás) csinálhatod testépítő jelleggel is, akár súlyokat magadra kötve...

2015. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm tisztáztam magamba inkább folytatom a normális testépítést minthogy eszt az ugrabugrát kezdeném el.
2015. jún. 19. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell a rúdon pörögni, de attól néha még lehet saját súllyal edzeni. A rúdon átfordulásoknak inkább ügyességi és hajlékonysági alapja van. Mondjuk egy zászlót vagy muscle upot megtanulni nem hülyeség, de ehhez meg lehet a kondiban is szerezni az erőt.
2015. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy először kimegyek a térre street workoutozni, aztán ami izom nem edződött meg eléggé, arra itthon is ráedzek súlyzóval (pl.: bicepsz, tricepsz, láb)
2015. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!