Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéssel kapcsolatban...

Testépítéssel kapcsolatban lenne valakinek annyi ideje hogy felvegye velem a kapcsolatot és segítsen pár dologban?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem el kondizni, több kevesebb kihagyással, egy hónapja elhatároztam hogy ezentúl non stop le fogok járni a kondiba, nagyon bejön ez az életmód. Ahogy csinálgattam a gyakorlatokat feltűnt hogy nagyobb hangsúly van a táplálkozáson és a rendszeren mint magán a súlyemelés kivitelezésén. Mivel kezdőnek tartom magam felmerült pár kérdésem főleg táplálkozással és az edzésterv megalkotásával. HA valakinek lenne arra energiája hogy naponta vagy akár heti egy egy email-ra választ adna, beszélgetne velem egy kicsit nagyon hálás lennék! Előre is köszi szépen!

2015. jún. 3. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Non stop... És mikor regenerálódsz?

Az étrenden van a hangsúly, nem a kivizelezésen...

Ez sem igaz, lehet akármilyen tökéletes étrended, szar edzéssel nem lesz eredménye max zsírosodás.

Google-alapismeretek shop.builder

2015. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam hogy heti 4-szer, és így konkrétan alegfőbb kérdésem az lenne hogy jó-e így ez az elosztás:


Hétfő: Bicepsz,váll

Kedd: Mell,hát

Csütörtök: Tricepsz,comb

Péntek: Alkar,vádli,has

2015. jún. 3. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Has az mehet többször is nyugodtan, az az egyik legstrapabíróbb izmunk.

Osztott edzésnek akár jó is lehet, én mostanában, főleg időhiány miatt HST párti vagyok.

2015. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A súlyemelés egy teljesen külön sport.
2015. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:) érted, hogy hogy érti, ne kötözködj szegénnyel :D
2015. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos kommenteket, és nem hadjad igaza van én nem értek hozzá, utána kellett vna néznem :D És akkor ez teljesen jó, bármit variálhatok bármiveL, és csak a has lehet töbször? mert extrém ekto vagyok 192cm 67kg, és főleg mellre meg karra szeretnék mert az jobban elmaradt a többitől (lábam nagy igénybevételnek van kitéve sportok miatt)
2015. jún. 3. 12:48
 7/12 Osynho ***** válasza:
A mell-hát nagyon sok egy napra, főleg, hogy előző nap tolsz egy bicepsz-vállat.
2015. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Heti 3 edzésnap: Húzó, toló és láb. Hasat akárhova berakhatod, más sportokban messze nem kap elég intenzitást a láb. (esetleg rövidtáv sportokban)
2015. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

értem hát úgy nem tudom öszeírni hgy csak húzó,toló illetve lábnap legyen.


Így miylen lenne?


Első nap: mell,has

második: Alkar,hát,vádli

HArmadik:Bicepsz,váll

Negyedik: Tricepsz comb

2015. jún. 3. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a dolog ettől összetettebb.
2015. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!