Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha húzódzkodás nem megy...

Ha húzódzkodás nem megy nagyon akkor is érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
maximum 7 ismétlés megy,de 3x szériánál max 3 menne,szerintetek így is van értelmes folytatni,vagy még erősödjek súlyzós edzéssel?
2015. jún. 19. 20:09
1 2
 1/12 Musclemore ***** válasza:

Az tényleg elég kevés.

menne 3x5 akkor azt mondanám azért ezt még erőltetheted, de 3x3, nemtom.

2015. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érdemes folytatni. De ha teheted mindenképpen egészítsd ki mellhez húzással csigás gépen, így sokkal gyorsabban megy majd a fejlődés. Ahhoz, hogy jól tudj húzódzkodni, ahhoz meg húzódzkodni is kell!
2015. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Abszolút van értelme, máskülönben nem fogod fejleszteni a húzódzkodást. Annyit mondok neked, hogy ne add fel, jelenleg én is csak 10-11-et bírok megcsinálni ajtószélsségben és egy évvel ezelőtt még csak 6-ot tudtam vállszélességű fogással, az is nehezen ment. Ha lassan is, de fogsz fejlődni.
2015. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez még segíthet.

[link]

2015. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem 3x3 megy az első szériába megy 6-7 a 2.-ba 4-5 a 3.-ba pedig 3
2015. jún. 19. 21:06
 6/12 A kérdező kommentje:
meg az a gond hogy kezdő létemre 94 kg vagyok (meg 195 cm) és hát nehéz is vagyok az izomzatomhoz képest
2015. jún. 19. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha zsíros vagy, akkor le kell szálkásítani. És csinálj inkább 6db húzódzkodást minden szériában. Ne menj el bukásig rögtön, mert kimegy a szufla az izmaidból. Szerinted mi lesz egy kocsival ha széthajtod? Na, ugyanez van veled is edzésnél. El lehet menni a határokig, de nem minden edzésen és nem kezdőként. Ha pedig súlyfelesleg van rajtad, akkor azt kell előbb eltüntetni, ez is a húzódzkodás javára fog válni.
2015. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen csak épp tömegelek,az mellett nem menő a szálkásítás
2015. jún. 19. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem csak egy gyakorlatból áll a hátedzésed... A húzódzkodás mellé, ha három sorozatot végzel, nyugodtan mehet egy tarkóhoz lehúzás illetve egy szűk fogású mellhez... ÉS így kínlódhatsz a húzódzkodással, majd a másik két gyakorlatot kevesebb súllyal, több ismétléssel végzed.

Én nem hagynám abba a húzódzkodást, mert az egyik legjobb gyakorlat. Főleg addig, míg az ember még komolyan megerőlteti magát vele különböző nehezékek magára aggatása nélkül.

2015. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a húzódzkodás is olyan ám, mint az egykezes fekvőtámasz. Ha először nem megy, akkor csinálsz gyengített változatokat is belőle. Aztán ha az jól megy, akkor szépen lassan rátérsz a normális húzódzkodásra. És természetesen más gyakorlatokat is csinálhatsz. Az a lényeg, hogy minél jobban, minél átfogóbban leterheld magad. Ha kell, akkor úgy, hogy valamiből először csak gyengített változatot csinálsz.
2015. jún. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!