Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden napos 20 perces intenzí...

Minden napos 20 perces intenzív Rubint Réka edzéssel könnyen formába hozhatom magam? Mire figyeljek oda étkezés szempontjából a leginkább?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem az edzést és úgy tervezem, hogy minden nap 20 percet fogok edzeni. Ma volt a comb, majd has, felsőtest és fenék. Szóval 4 naponta kezdeném előről az egészet. Ez így jó szerintetek? Kb 170 cm magas vagyok és 57 kg. Formás vagyok, csak most már lett egy kis pocskom is és már zavar, mert régebben büszke voltam a szép lapos hasamra. 26/N
2015. máj. 27. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
* pocakom
2015. máj. 27. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Olvasd el az alapvető tudnivalókat:

- google --> alapismeretek

- google --> sárga kapszula

2015. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jól írja az előző...túl sok mindent kéne leírni. hogy csak egy dolgot mondjak: baromi egyenlőtlenül van elosztva a terv. A feneket nem szokás külön napon edzeni, elég annak a láb-nap. a hasnak sem kell külön, az bármikor be lehet szúrni.

a "felsőtest", az meg legalább két részlet, mondjuk hát-tricepsz és mell-bicepsz-váll. vagy máshogy is lehet párosítani, de ahogy írtad az úgy nem jó.


de igazából tényleg olvass utána, mert akkor jobban át fogod látni az egészet és a hibákat is könnyebben kiszúrod, egyelőre nagy a homály.


de ne csüggedj, hajrá

2015. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!