Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Mi értelme van...

Testépítők! Mi értelme van funkció nélküli izomtömeget/izmokat építeni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem fog kapálni, fűrészelni, betont keverni, és szekrényeket hordani a hetedikre, csak ülni a monitor előtt, akkor mondhatni, minek...


Hát azért, hogy jól nézzen ki, legyen önbizalma, ne merjen belekötni minden fél fejjel kisebb az utcán, szerezzen csajt magának, meg tudja védeni, meg tudja tartani. Erősebb legyen a másik fiúnál. Ez pontosan olyan dolog, mint amikor a szarvasok összemérik az agancsaikat. A hímek egyik legalapvetőbb tulajdonsága, hogy nagyobbak, erősebbek akarnak lenni a másiknál. Kell ezt még magyarázni?

2015. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szergej55 ***** válasza:
Ha az edzéseitekben a guggolás, fekvenyomás és felhúzás esetében felmentek olykor nagy súlyra az erőemelésben használatos technikával és ismétlésszámokkal, máris előrébb lehettek funkció terén, ehhez például semmi különleges program nem kell. Én persze erősport centrikusként valamilyen szinten "haza beszélek", de higgyétek el, hogy ez is számíthat már valamit. Nem kell mellette súlyemelőedzéseket vagy erősember számokat beiktatni, és mégis lesz több kiindulási lehetőségetek. Azért nem tolom le a kérdezőt, mert ilyen szinten van akár realitás is a kérdésében, persze nem tudom, ő konkrétan mire gondol, csak leírtam egy lehetőséget.
2015. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!