Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szénhidrát visszatöltésnek...

Szénhidrát visszatöltésnek van értelme?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hete diétán vagyok. Vannak pillanatok amikor kimondottan laposnak, kicsinek és erőtlennek érzem magam. Nem tudom ez csak fejben létezik-e, de ilyenkor úgy érzem rám férne egy kis visszatöltés. Vannak ugye más pozitív aspektusai is papíron, mint anyagcsere felpörgetés, leptin termelés megugrása meg úgy általában a szervezet sokkolása, de vannak akik azt vallják, hogy egy bizonyos testzsírszázalék felett ez teljesen felesleges. Én úgy 12-13% környékén járhatok szerintem, szóval még abszolút nem mondanám alacsonynak. 72 kiló vagyok és 110g szénhidráton vagyok a héten. A súlyom is megfelelően csökken, heti fél kiló körül.

Viszont heti 1x van, hogy tényleg érzem ezt a kimerültséget, enerváltságot. Olyankor erőm sincs sok és tényleg laposabb is vagyok szemmel láthatóan.

Ti mikor szoktatok (ha szoktatok) visszatölteni diéta alatt?



2015. jún. 17. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Holnap egyel meg 1 kg rizst. Lehetoleg semmi zsirt. Feherje legyen valamennyi de nem muszaj annyi mint eddig
2015. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!