Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábtolózás után miért fáj a...

Lábtolózás után miért fáj a derekam?

Figyelt kérdés
nagy sdúlyok után, és ismerőseimnek is

2015. jún. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne! annyira figyelek mindenre, hogy szabályosan csináljam, szépen, lassan kontrolláltan. Amekkora súllyal csinálom, azzal enyhe fájdalom van, viszont másnap ugyan úgy érzem a hátam alját, mintha arra is edzettem volna. Viszont a múltkor próbáltam emelni a súlyon, mert szerintem a lábam bírná, de akkor erősödik a fájdalom. ki hogy csinálja?
2015. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván szabálytalanul helyezkedtek el. Talán túlságosan alacsonyan, így a derekadból is dolgozol enyhén. Érdemes lenne megkérdezni valakit személyesen. Pl edzőt a teremben.
2015. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert amikor magadra engeded a súlyt emelkedik a feneked, addig szabad csak engedni magadra a súlyt, hogy a fenék fixen maradjon .
2015. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Guggoljatok szabadsúllyal, ne csináljatok ilyen hülyeségeket. (Előtte menjetek le egy jó edzőhöz aki normálisan tud guggolni és nem csak majomkodik) Budapesten tudok termet ajánlani.
2015. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem emelkedik fel a fenekem ez tuti. külső személy sem látja, hogy mit csinálok rosszul, tényleg nagyon figyelek a szabályosságra. amúgy sozktam szabad súllyal is guggolni, de emellett még lábtolózok is
2015. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A labtolozas egy teljesen termeszetellenes pozicio es mozgas, ha faj a derekad akkor ne csinald. Guggolj helyette.
2015. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon mélyre beengedted, és elemelkedett a feneked a síktól, amin ültél addig. Kisebb súllyal nézd meg, mikor kezdesz elemelkedni, és attól lejjebb ne engedd.
2015. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!