Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ekkora háború a...

Miért van ekkora háború a testépítők és a fegyencedzés hívei között?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 07:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A könyv fele arról szól hogy szidja azokat akik kondi terembe járnak... A másik felében nagyon jó gondolatok vannak szerintem, sokat befűztem a normál edzésem mellé. Pl. egylábas guggolást is végzek láb napon vagy mell-tricepsz edzésen egykezes fekvőtámaszt. Nem tudnék választani a kettő között, olyan ez mintha egy sprinter meg egy maratoni futó vitatkozna melyik a jobb sport vagy egy forma egyes pilóta egy rally pilótával... nem lehet eldönteni ezt hogy ki a jobb, aki belenyom 200-ba fekve vagy aki csinál 20 db egykezes fekvőtámaszt, aki leguggol 200-al vagy aki csinál 30 egylábas guggolást? Mi erről a véleményetek?
2015. jún. 23. 07:22
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elso mondatodban meg is valaszoltad a kerdest.
2015. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy az emberek háromnegyede csak a tükrök miatt jár kondiba... de az is szánalom amikor a 60 kilós csávó rángatja magát 37-es karral. Lehet több fekvőt nyom le mint egy 120 kilós de ha fel kell pakolni 200 cementes zsákot a magas IFA platóra hát szerintem elvérezni.
2015. jún. 23. 07:34
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Már megint egy jómunkás ember. Menjél az pakolgassad a cementes zsákokat.
2015. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Mert mindig akad egy hozzád hasonló értetlenkedő személy.
2015. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol a testépítők végeznek/végzünk saját testsúlyos gyakorlatokat, én pl bemelegítésnek gimnasztikázom picit, aztán csinálok 1-1 sorozatot a fegyencedzés alapgyakorlataiból.

A gond ott lezdődik, akik különbséget tesznek izommunka és izommunka között, meg mikor jönnek a kisgyerekek a cementeszsák pakolós példákkal...

Én pl kőműves vagyok, mondok egy újat, a cementeszsák fogásának technikája van, ha valaki soha életében nem csinált olyet, hiába bivajerős, ha nem tudja, hogyan fogja meg azt a zsákot... Vagy hiába dobálunk le az embereimmel egy kamionnyi cementeszsákot, mert fú de jó erőben vagyunk, bátyám magával visz, hogy segítsek bútorlapokat szállítani, rajtam röhög, mert nem tudom, hogyan kell megfogni a bútorlap táblát ezért el sem bírom, bátyám meg egyedül pakolja fel az utánfut

óra...

2015. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

--gömb--


Mert egyesek agya alacsony színvonalon működik.

A 6-os jól mondja amúgy.


Igazából aki 200 kilóba belenyom az ha nincs nagy felesleg rajta biztosan tud egykezes fekvőt, és aki tud 20 egykezest az is biztos hogy 100-200 (!) kilót kinyom, értelemszerűen testsúlytól függően. Hacsak nem 40 kiló, vagy csalva csinálja az egykezest.

2015. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A fegyenc edzés nem sport, az egy könyv. Nincs olyan, hogy fegyencedzés OB.

A gyakorlatok alapvetőek sportolók számára és több száz évesek. Én is csinálok minden edzésen fekvőtámasz/tolódzkodás/húzódzkodás/guggolás/hasprés stb variációt. Bemelegítésképp, szuperszettben vagy külön gyakorlatként.

2015. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert a sértett önérzetű fogyatékosokra épít a könyv marketingje, akik elhiszik, hogy az ő izmaik igaziak, mert nem vasat használnak súlynak, hanem a saját testüket. Gondolhatod, hogy milyen értelmi szint lehet a könyv célközönsége.
2015. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Mert jó marketinget eredményezz szétsavazni valamit, de eközben önfényezést végezni. A könyv fele a testépítés fikázásáról szól.
2015. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!