Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a kérdésem hogy fekvenyomás...

Az a kérdésem hogy fekvenyomás egykezes sulyzonál 12,5kg/kéz elég lenne egy ideig? Mert sajnis csak itthon tudok edzeni és a sulyzom maxximum ennyire lehet felszerelni. (kezdő vagyok,2 hete kezdtem)

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valameddig elég lehet. De kimész a vastelepre és nézelődsz. Meg cementből is lehet tárcsát csinálni, csak egy fekvenyomó padot vegyél.
2015. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fekvenyomo padot megtudom oldani mert van olyan asztal itthon ami nagyon eros és szinte pont jó a dölesi szöge is.És vizszintes is van.A vastelep az kizárt mert sajnos a kornyeken nincsen.Cementből meg foleg nem tudok csinalni mert csak 14 vagyok.A szüleim meg nem támogatnak ebben.Engedik de pénzt stb. nem adnak.Mennyi ideig lehetne ez a suly eleg?Mert most kezdem a kozepsulit es jovo nyaron már dolgozok tehát lesz penzem konditerembe járni.
2015. jún. 23. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ki fogod bírni egy évig. :) Kezdőként amúgy sem kell erőltetni a nagy súlyokat, inkább arra fordítsd ezt az időt, hogy megtanuld nagyon szabályosan csinálni a gyakorlatokat, érezni az izmot.
2015. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszod.Még annyit szeretnék tudni hogy ez az egy év alatt érhetek el látható eredményt.Nem olyan hihetetlen nagyra gondolok csak hogy azért látszodni fog -e?
2015. jún. 23. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, látszódhat már. Kezdőként elég lesz neked a fekvőtámasz mellre, az egykezesekkel meg tárogatsz és csinálsz áthúzást. Így bőven elég lesz.
2015. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
okés köszi.Ezeket eddig is csináltam.De azért heti 1-2 alkalomra bent hagyom a fekvenyomást is.Csak nem árthat.A tárogatás az erősiti vagy csak formásitja a mellet?Ja meg majd még lesz egy kérdésem a hasról csak azt még átgondolom.:D
2015. jún. 24. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
A tárogatás is erősíti a mellet.
2015. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De a fő erőt a nyomások adják. Ha van egy játszótér, akkor menj ki tolódzkodni mellre.
2015. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
itthon tolodzkodok amennyire lehet 2 asztal között.Ja és az a kérdésem hogy kockás hasam hogy lehet.Tudom hogy ahoz alacsony testzsirszázalék kell.Most 13-14 %között van még mennyit kellene ebből veszitenem hogy látszódjanak a kockák?
2015. jún. 27. 16:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Izom is kell, hogy mutasson valahogy. Ha lenne elég izom akkor 14%-nál is látható lenne. Tömegelj még.
2015. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!