Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud jó erősítő gyakorla...

Valaki tud jó erősítő gyakorlatsort?

Figyelt kérdés
Van itt olyan hozzáértő, aki tudna nekem írni egy gyakorlatsort? (Pl.:felülés, guggolás, kar edzése.) Az interneten nagyon ok mindent találtam, de nem tudom melyik a ténylegesen hasznos, ezért fordulnék ehhez az oldalhoz. 17 éves vagyok, 166 cm és 65 kg. Minden másnap reggel futok és az étrendem is diétás. (Kb 4-5 kilót szeretnék leadni.)Előre is köszönöm szépen!:)

2015. jún. 24. 21:09
 1/2 anonim válasza:
tele a youtube pedig írd be fegyencedzés
2015. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincsen ilyen "ténylegesen hasznos" gyakorlatsor.


Vannak alapgyakorlatok, amelyeket csinálni kell és amikor valamelyik testrészed nem úgy fejlődik, ahogy kéne, akkor arra csinálsz plusz gyakorlatokat, ha az sem működik, akkor változtatsz az edzésterven.


Kezdőként amúgy is átmozgató jellegű teljes testes edzés javasolt heti 3 alkalommal (nem egymás utáni napokon) minimum 2, de inkább 3 hónapig úgy, hogy fokozatosan növeled a terhelést.

2015. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!