Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a gumiszalag és hasizomkeré...

Klanwarrior kérdése:

Ez a gumiszalag és hasizomkerék mennyire tűnik jónak/erősnek?

Figyelt kérdés

180cm magas és 73kg súlyú fiú vagyok. Pár hónapja rendszeresen edzem, szépen izmosodok, de arra gondoltam, feldobnám az edzést a következő két termékkel:


Ezt a gumiszalagot néztem ki, [link] , és mellé ezt a hasizomkereket: [link]


Valakinek tapasztalata ezekről?

Azt tudom, hogy jól meg lehet dolgoztatni velük a testet, de még életemben nem dolgoztam gumikötéllel és nem tudom, hogy nekem ez túl erős-e, elég lenne-e egy kicsit gyengébb vagy nem.


Ha nektek volt már, mi a tapasztalatotok? Nem szeretnék gyengét venni...


Ha értitek, mit akarok kérdezni(mert igazából én sem tudom pontosan, valami véleményre számítok:D), köszi előre is;)



2015. jún. 25. 10:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Végül megrendeltem ezt: [link]

Hétfőn(holnap) elvileg megjön, majd néhány napon belül írok róla egy kis véleményt, hátha erre jár valaki, akit érdekel :D


Addig is mindenkinek(aki sulis) kellemes szünetet és élvezzétek ezt az hideg, esős nyarat! ;)

2015. jún. 28. 17:30
 12/14 A kérdező kommentje:

Most van egy kis időm, szóval leírom, mire jutottam a szalaggal kapcsolatban, hátha valaki úgy van, mint én voltam:)


Ez a szalag 80kg-ig bír(én 73kg vagyok), szóval simán elbírja a teljes súlyomat, bár szerintem 100-ig is gond nélkül egyben maradna.Vállat nem lehet vele edzeni, ahhoz már túl erős.Viszont bicepszet, hátat, tricepszet, mellet, hasat, lábat stb.; mindent lehet vele :D A kreativitás viszont elengedhetetlen. Húzódzkodni tudok alapjáraton úgy 6-8-at szabályosan, ezzel viszont tudok annyit könnyíteni, hogy 12-es szériákban nyomjam és erősödjek, majd aztán enélkül is menjen mondjuk a 12-es széria. Hasazni úgy szoktam, hogy kikötöm a hintaállványunkra(ahol húzódzkodok is) és szerintem mindenki tudja, hogy lehet megedzeni az egész hasat egy ilyennel (nézz meg egy-két videót). Mivel hatalmas ellenállásra képes, deadliftezni is tudok vele, valamint gugolni is. Front és back lever gyakorlásához is kiváló, megint csak kreativitást kíván. Fekvőtámaszhoz különösen jó, ha nagyon szorosan fogom, a fekvőtámasz is lehet olyan kihívás a mellizmaimnak, mint mondjuk 80-100kg-mal fekvenyomni. Ajánlok egy edzőkesztyűt csuklószorítóval, mert kikezdheti a tenyered és a csuklódnak nehéz dolga van mondjuk deadliftnél, nem baj, ha kap egy bandázst:)


A lényeg: Nagy az ellenállása, ezért kimondottan vállat nem lehet vele edzeni, viszont mindenféle akár saját testsúlyos, akár súlyzós edzés könnyíthető, illetve nehezíthető vele a további fejlődés érdekében!


IMÁDOM! :D


Persze veszek egy kisebbet a vállamnak, de nem bántam meg, hogy ezt megvettem :)


Mindenkinek szép napot!

2015. júl. 5. 15:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jó, szerintem én is veszek egyet. Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat. :)
2015. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazán nincs mit! :)


Én még Thera Band szalagot vásároltam, szürkét. Szerintem tökéletes mindenre, nem szakad, és sokkal rugalmasabb, mint az általam már megvásárolt másik szalag. Akár kinyúlik a 3-4x-esére is :D Ez viszont saját testsúlyos gyakorlatokhoz nem jó, vállat, tricepszet, hátat, mellet és bicepszet jó vele meg-/átdolgoztatni :)

Mindkettő nagyon fontos szerintem:)

2015. júl. 14. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!