Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredményre számíthatok...

Milyen eredményre számíthatok az Insanity edzés utolsó napján?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el. Szó szerint megdöglöttem, annyira nehéz volt. De szeretném folytatni. Az étrendemen nem változtatok, gyümölcs reggelire-vacsorára, normál kaja ebédre. Most 165/65 vagyok, lány. Ezelőtt soha nem sportoltam semmit, állóképességem sincs. Fogyhatok ezzel az edzéstervvel? Anyám szerint sosem leszek 55 kg.

2015. jún. 25. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk megmondani, ez elég hatékonytalan módja a zsírleadásnak. Eleve ne fogyni akarj, mert az lehet izom is.
2015. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normál kaja ebédre?Vagyis kellő mennyiségű fehérje,rost és némi szénhidrát?Vagy valami ilyesmi- [link]

Akkor már mehetne hasonló reggelire és vacsorára is a cukros víz vagyis a gyümölcs helyett.És édesanyád személyi edző,vagy sok éves edzés tapasztalata van?Gondolom nem.Akkor meg mi a tökömet érdekel a véleménye ez ügyben?Az ilyen olyasmi mintha egy koldustól kérnél befektetési tanácsot.

2015. jún. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha túlsúlyod van ha reggelire és vacsorára csak cukrot eszel. Nem tudom miért akarsz kitartani emellett az étrend mellett, de sürgősen változtatnod kéne, mert hatalmas baromság ez, és még az ebédet meg sem írtad.
2015. jún. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez az 50-55kg mánia a csajoknál, az én barátnám is 165körül van, szinte nincs rajta egy deka háj... 65kg felett van mégis olyan dolgokat tud művelni a testével... Néha ha edzés kőzben nézem, közel állok hozzá, hogy szívrohamot kapjak...
2015. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 165/65 teljesen normális, persze nem árt edzeni senkinek sem. Étrend kellene, a gyümölcs reggel, este dolog nem igazán állja meg a helyét. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel este nem eszel semmit, tehát napi 1 étkezésed van, amit "normál kaja" jelzővel illetsz, és fogalmunk sincs, mire gondolsz.


Ezzel azt fogod elérni, főleg ilyen divatos insanity baromság mellett, a zsír rajtad marad, az izmot pedig szépen lefogyod magadról. Így lehetsz simán 55kg, csak sokkal szarabbul fogsz kinézni, mint most. Ha téged csak a súlyod érdekel, a kinézeted meg nem, akkor csináld, legalább majd tudsz dicsekedni a barátnőidnek, hogy hány kiló vagy, a pasidnak meg majd max adsz egy számológépet a kezébe, hogy a súlyodra izguljon fel miközben dug. :D

2015. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudsz vele fogyni (formálódni), de egyél rendesen és minőségi kaját különben nem bírod majd végigcsinálni az edzéseket sem!
2015. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!