Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon neki kezdjek?

Vajon neki kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval, szeretnék elkezdeni kondizni, viszont elég gyatrán nézek ki, szinte csont sovány vagyok.

Már néztem pár személyi edzőt, jó lenne komolyabban bele vágni a testépítésbe (talán ez az egy dolog ami igazán érdekelne) viszont nem tudom mennyire lenne nekem így nehéz az elején. Attól félek, ha elmegyek így egy terembe, kiröhögnek. Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyan emberektől akik egyedül kezdtek bele, hasonlóan ocsmány testalkattal, 0 önbizalommal. Mennyire volt nehéz? mennyi idő után éreztetek változást? Hogyan viszonyultak hozzátok az emberek?

Segítőkész válaszokat előre is köszönöm.

20/f 177/55



2015. jún. 26. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak kinevetni.
2015. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kutya nem foglalkozik majd veled.


Vagj bele.


Aki komolyan jar edzeni, az mindenkit elismer es tisztel, aki szinten komolyan csinalja, fuggetlenul attol hogyan nez ki aktualisan.

2015. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Pár hónap után éreztem igazi változást. Senki nem fog kinevetni, ha normálisan csinálod. Pont leszarják, hogy te mennyivel nyomsz fekve, vagy épp guggolsz.

Egyébként, hogy hogyan viszonyultak hozzám azt ők tudnák megmondani, de elég hamar jöttek az emberek köszönni, mondtak hülyeségeket (persze most is mondanak), amin lehetett/lehet röhögni, szóval nekem minden szempontból megérte a dolog. Van témám is velük, ugye az edzés, meg a jó nők, akik oda járnak. Menjél, max kezdd személyiedzővel, egy pár hónapig... :D

2015. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki nem röhög ki, a legtöbb ember a teremben segítőkész csak te is viselkedj normálisan. Az edző pedig mindenben segít, baj így nem lehet!
2015. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem körülötted forog a világ, le se sz@rnak...
2015. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha ezt sugallta számodra amit írtam, sajnos félre értettél.
2015. jún. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!