Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ezt csinálom folyamatosan,...

Ha ezt csinálom folyamatosan, egy nap pihenővel akkor elérhetek kerekebb feneket?

Figyelt kérdés

Mondták már páran hogy jó fenekem van,de én szeretnék egy kicsit rádolgozni ezzel az edzéstervvel:


https://www.youtube.com/watch?v=MFlH8XJsF7Y


Szóval minden második nap megcsinálnám,hogy legyen egy kis pihenő közben,mert azt olvastam hogy ez fontos.

Szerintetek elérhetek ezekkel a gyakorlatokkal szép kerek feneket?Eddig más félét csináltam kb 2 hétig és most váltani szeretnék,nehogy megszokjam.



2015. jún. 26. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
kb 80%ban az étrendtől függ. ha szemetet eszel, edzhetsz akár mennyit, nem fogsz változni. alapvetően célszerübb heti 2 max 3 szor edzeni egy testrész, de akkor keményen. guggolj súllyal, kitörésezz, csinálj dszéles terpeszes guggolást. és ha súllyal csinálod akkor olyan gondod sem lesz hogy "megszokod" mert csak emelsz rajta, és már is nehezebb.
2015. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez egy ideig hozna eredményt, de egy idő után nem lenne elég. nem a gyakorlatot szokod meg, hanem a terhelést: és mivel súly nélkül dolgozol, teljesen mindegy, hogy mit csinálsz.

L

2015. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Osynho ***** válasza:
Rendes étkezés és rendes edzés kellene, nem ilyen bohóckodás. :) Rendes guggolás, kitörés, lehetőleg súllyal. 2 hét alatt beletanulni se tudsz egy edzésformába, nemhogy hozzászokni.
2015. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!