Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket a fogyókúrás edzéstervemről? Javítsak rajta valamit? 16/F

Figyelt kérdés

Kb. 174 cm magas vagyok, és 84 kg. Most a nyáron le szeretnék fogyni 10 kilót, mert már elegem van abból, ahogy kinézek.

A következő diétás edzéstervet dolgoztam ki:

-A reggelit ebédet, vacsorát, rendesen megtartom úgy ahogyan szoktam, csak mindenből egy adagot eszek

-kerülöm a nagyon cukros, sós, szénhidrátos ételeket, italokat

-Naponta megiszok legalább 2 liter vizet

-Reggel és este futok 1-1 km-t. (tudom, hogy ez nem sok, de nekem ez is elég megerőltető)

-Reggel-délben-este 10 vagy 20 fekvőtámasz

-Napi pár perc Ab Generator használat

-sok gyümölcsöt eszem


Még lenne néhány kisebb kérdésem:

-Tejeskávét lehet fogyózás közben inni közben inni?

-A lecsó, a székelykáposzta stb.- ezek hizlalnak?


2015. jún. 30. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a terv minden pontjában elvérzett :D
2015. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Troll mode: ON
2015. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó. Olvasd el a Sárga Kapszulát. Ez így nem jó, nem fogsz fogyni.
2015. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az egész edzésterv már alapjaiban nem jó? Mások állítólag már azzal is lefogytak, hogy nem ettek annyit naponta. Akkor ez miért lenne teljes kudarc?
2015. jún. 30. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert előfordulhat, hogy izmot vesztesz ilyen étkezéssel és nem zsírt. A fele annyit eszel se jó, mert ki kellene számolni egy szálkásító étrendet. A cukros, sós, szénhidrátos dolgok kerülése jó dolog, de akkor kerüld a sok gyümölcsöt, ugyanis ebben is van cukor. Futni ne fuss túlsúllyal, nem szabad. Gyalogolj inkább vagy kerékpározz. Reggel-délben-este fekvőzni nem jó. Így nincs progresszió. Kell egy rendes edzésterv, akár saját súllyal, akár súlyokkal. Az AB generatort nem ismerem, hasizom fejlesztésre jó lesz, de ez nem fog zsírt égetni. A tejeskávét is szerintem hagyd. A lecsó még talán elmenne, de a székelykáposzta már nem annyira. Mondom olvasd el a Sárga Kapszulát, ingyenes.
2015. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! :)

Sok mindent meg kéne változtatnom ezek szerint.

Elsődleges szempont nálam a fogyás, és másodlagos az edzés, szóval ha vesztek egy kis izmot is, az még belefér, mert utána edzeni fogok, csak fogyjak le normálisan.

És túlsúlyosan futni miért nem szabad?

2015. jún. 30. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Tönkremehet a térded, a bokád.
2015. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!