Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 nap alatt mennyit lehet...

30 nap alatt mennyit lehet fogyni, mennyire lesz látványos az eredemény ha naponta 1-2 órát mozgok a konditerembe és ez mellett egészségesebben eszek?

Figyelt kérdés
176cm 96kg vagyok
2015. júl. 5. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora súlyból viszonylag gyorsan menne le olyan 80 kilóig.Heti 1 kiló akár.Utána állna be normálisra ami a heti fél kiló kb.Az egészséges kajálás meg kevés hozzá,kiszámolt kalóriadeficit kell.
2015. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egészségesen evéssel lehet hízni és fogyni is. Ahogy előttem írták, kalóriadeficit kell.

Emellett nem mindegy, hogy mit csinálsz 1-2 óráig a konditeremben. Látok sok embert, aki csak úgy csinálgatja a gyakorlatokat, de látszik, hogy szinte semmi terhelést nem jelent neki. Nem használ elég nagy súlyt, mert nem akar erőlködni, szenvedni. Súlyzós edzést pedig egyébként sem ajánlatos minden nap csinálni. A helyedben én 3 napot mennék súlyzós edzésre, 3 napon pedig aerob edzést csinálnék, amihez nem is kell terem. Elég elmenni egy jó tempós gyaloglásra egy órára. Egy nap pedig maradna teljes pihenésre.

Az eredmény nagyon látványos lesz, de nem 30 nap alatt. A döntés a te kezedben van, hogy akarsz-e jól kinézni, vagy maradsz dagadt. Előbbihez nem egy 30 napos "fogyókúra" kell, hanem életmódváltás. Ha visszatérsz a mostani életmódodhoz, ugyanígy el fogsz hízni. Tedd az egészséges táplálkozást és a sportot a mindennapjaid részévé, nem fogod megbánni.

2015. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!